Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам за фиат пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам за фиат пунто МК2

    купувам следните неща за фиат пунто мк2 1.2 16в1. Капак за клапани2 шофьорска седалка (пунтото е спортинг изпълнение)3 топка за скорости за 6 скоростна кутия4 задна врата(колата е 2/3 врати пиша го да няма не прочели по горе внимателно) с прозорец с работещи нагреватели(по възможност от спортинг (имат дупки за 5 алтернатор от пунто с климатик (пак мк2) моя му вият лагерите и преарежда, ако цената на такъв 2ра рака ми излиза по евтино от ремонта ще го взема(нямам представа по колко вървят втора рака)спойлера) цвят тъмно сив е за предпочитане.От София съм.Оставете предложение в темата или на лс.
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    Re: купувам за фиат пунто чаркове МК2

    AthlonXP написа:
    купувам следните неща за фиат пунто мк2 1.2 16в1. Капак за клапани2 шофьорска седалка (пунтото е спортинг изпълнение)3 топка за скорости за 6 скоростна кутия4 задна врата(колата е 2/3 врати пиша го да няма не прочели по горе внимателно) с прозорец с работещи нагреватели(по възможност от спортинг (имат дупки за 5 алтернатор от пунто с климатик (пак мк2) моя му вият лагерите и преарежда, ако цената на такъв 2ра рака ми излиза по евтино от ремонта ще го взема(нямам представа по колко вървят втора рака)спойлера) цвят тъмно сив е за предпочитане.От София съм.Оставете предложение в темата или на лс.
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    Коментар


      #3
      Re: купувам за фиат пунто МК2

      AthlonXP написа:
      купувам следните неща за фиат пунто мк2 1.2 16в1. Капак за клапани2 шофьорска седалка (пунтото е спортинг изпълнение)3 топка за скорости за 6 скоростна кутия4 задна врата(колата е 2/3 врати пиша го да няма не прочели по горе внимателно) с прозорец с работещи нагреватели(по възможност от спортинг (имат дупки за 5 алтернатор от пунто с климатик (пак мк2) моя му вият лагерите и преарежда, ако цената на такъв 2ра рака ми излиза по евтино от ремонта ще го взема(нямам представа по колко вървят втора рака)спойлера) цвят тъмно сив е за предпочитане.От София съм.Оставете предложение в темата или на лс.
      спойлера го имам тел.0898214681
      ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

      Коментар


        #4
        спойлер и аз имам трябва ми 3тата врата (багажната, предпочитам да има дупки за спойлера понеже, ще бъде по лесно да монтирам моя) , малко когато съм писал обявата от лаптопа и съм свалил едния ред по долу без да искам :Sкупувам следните неща за фиат пунто мк2 1.2 16в1. Капак за клапани2 шофьорска седалка (пунтото е спортинг изпълнение)3 топка за скорости за 6 скоростна кутия4 задна врата(колата е 2/3 врати пиша го да няма не прочели по горе внимателно) с прозорец с работещи нагреватели(по възможност от спортинг (имат дупки за спойлера) цвят тъмно сив е за предпочитане.5 алтернатор от пунто с климатик (пак мк2) моя му вият лагерите и преарежда, ако цената на такъв 2ра рака ми излиза по евтино от ремонта ще го взема(нямам представа по колко вървят втора рака)спойлера) цвят тъмно сив е за предпочитане.От София съм.Оставете предложение в темата или на лс.така трябва да изглежда обявата извинявам се :D
        мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

        Коментар


          #5
          точка 1 (капак клапани)и точка 5(алтернатор) са оправениостават топка седалка и врата за багажника
          мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

          Коментар

          Working...
          X