Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам ск.кутия за фиат браво тд100 97г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам ск.кутия за фиат браво тд100 97г.

    Купувам ск.кутия за фиат браво тд100 със жила,а не с щанги......

    #2
    Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23

    Коментар


      #3
      re

      имам 0886535249 0894929343

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          и аз имам 0878637687

          Коментар


            #6
            много се съмнявам че изобщо ти трябва кутия ,маи само цени гледаш кой колко си я дава.Поне пиши колко даваш ,до къде са паднали офертите

            Коментар


              #7
              да наистина колега ,кажи какви пари ти се дават и да видим какво може да направим

              Коментар


                #8
                и на мен така ми намирисва,ама няма да я продам за по малко от 250лв. като я вземеш от някоя морга ти дават гаранция-нали,ама като я качиш и видиш че не това си очаквал.......?????казвам го защото съм монтьор и съм си патил-никой няма да ти плати за двойното гърбене. хайде сваляй я носи я да ти я сменят и дано от втория път уцелиш.. и да спомена само че кутиите изглеждат еднакво на тд100,тд 75,жтд100 и жтд 105 ,ама предавателното число е различно,може да се провери в мануала.и за някой който не знае......"трябва ми кутия за тд 100" -"има как,разбира се .взимаш я слагаш я и ако е от жтд си викаш леелеее как върви сега ,и като тръгнеш на дълъг път 140-150 макс. и то при 5000об. примерно. затова колкото и да проверяваш,аз кутията не си я давам за жълти стотинки.

                Коментар


                  #9
                  моята си я давам доста тънко ,защото ми е последната по голяма част от колата и не ми се занимава повече с фиати.А за предавателните числа на кутията при 2000 оборота на 5-та си върви с 90км/ч. Само на инфо:офертата ми беше 130,а за миналата събота и неделя 100/идва колегата и да я отнася/.Така че не вярвам наистина да търси кутия и на тази цена да не я лъхне веднага.

                  Коментар


                    #10
                    Не гледам само цени имам 100 лв. и една ск.кутия за тд75 когато я продам тогава ще си купя кутия.Купих тази кутия от колегата ’’reter’’ той ми каза от тд75 ставало и на тд 100 ама не стана затова не бързам щото купих кутия за 130лв. и сега квода я правя има колеги които предлагат даже за 100 лв. а неми трябва такава този път щедам можеби 250 лв.ама ще отида с майстор.Тука повечето колеги гледат даси продадът частите на хубави цени.

                    Коментар

                    Working...
                    X