Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся Фиат Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся Фиат Уно

    Колеги удариха ме и сега си търся ново Уно Няма значение дали е МК1 или МК2. С предимство са бензиновите модели. Дизел бих се замислил само ако е 1.4TD, но предпочитам бензинка да е. Турбо бегачка също не ме интересува. Естествено да не е изгнило,ръждиво и облъскано и да е с 4 врати задължително. Преровил съм сайтовете, но нищо не ми хвана вниманието от пръв поглед дето се вика. Ако знаете някой в квартала ви да продава или видите някъде на път и имате възможност да снимате или запишете някакъв телефон, цена и др. ще съм ви благодарен да споделите с мен тази информация. Благодаря!
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    #2
    Няма ли слънчеви Унота вече?!
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #3
      Темата не е вече актуална.Сдобих се с кола...не е Уно ама е пак Фиат :D
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        На какво се спря?Моето Уно го кара синковеца, няма кола с по-евтина поддръжка. Докато има душа, ще го яздим.
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #5
          Ами купих едно Типо от форума.Както им викам аз на тях "Уно на стероиди" )Иначе спор няма,че Уното е голяма машина.И аз много харесвах моето,но ударът е такъв,че според "експертната" оценка на застрахователя щетите ще дойдат повече от оценката по колата и ще я пишат тотална щета.После не си струва да троша нерви да я правя и да се разправям с другите големи разбирачи от технотест,които може и да не я пуснат в движение.А и е 200лв. тоя тест...финансово излиза неоправдано ремонт+процедура за връщане на пътя...
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар

          Working...
          X