Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двуцевка (изпускателни тръби) от 1.6 16в

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двуцевка (изпускателни тръби) от 1.6 16в

    Трябват ми изпускателните тръби започващи от колектора и завършващи преди катализатора, от Браво, Брава , Мареа 1.6 16в мотора. Задължително условие е меката връзка да не е пробила, че заради това търся цялата двоянка. Защитната ламарина върху тръбите също ми трябва. За предложения на ЛС.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    #2
    Re: Двуцевка (изпускателни тръби) от 1.6 16в

    edited.

    Коментар


      #3
      Re: Двуцевка (изпускателни тръби) от 1.6 16в

      pi4_s_bravo написа:
      Трябват ми изпускателните тръби започващи от колектора и завършващи преди катализатора, от Браво, Брава , Мареа 1.6 16в мотора. Задължително условие е меката връзка да не е пробила, че заради това търся цялата двоянка. Защитната ламарина върху тръбите също ми трябва. За предложения на ЛС.
      Защо не си смениш меката връзка ? Аз мойта оригиналната си я отрязах и я смених с обикновена.Вече 1 година съм така.
      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

      Коментар


        #4
        Ами в краен случай ще сменя само меката връзка. Иначе моят фланец към колектора е от тоя тип
        Прикачени файлове
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          pi4_s_bravo написа:
          Ами в краен случай ще сменя само меката връзка. Иначе моят фланец към колектора е от тоя тип
          Сегасе сетих,че на моето браво беше изтървала меката връзка и ходих да ми я сменят.Излезе 20лв всичко и човека я сряза на тръбата преди нея и ми завари друга на същия диаметър.Дано това ти помогне.
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар

          Working...
          X