Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам зимни гуми + стоманени джанти за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам зимни гуми + стоманени джанти за Браво

    търся 15-ки, гумите да са запазени. От София съм. За връзка ЛС или на телефон 0896 186 741 - боби

    #2
    имам колега 185 60 15 с дот 2009г.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      дай телефон за връзка, с джанти ли са или да си търся? Колко им търсиш? Звънни или дай телефон на лично

      Коментар


        #4
        Такаа, получих разни оферти, ама много скъпо бе, колеги... джанти за 120 лв аз за толкова ще намеря гадни лети джанти... гуми някакви за 180 лв без марка без дот. Съобразявайте се моля с кризата и с пазара. И ако може да са комплект гуми + джанти. Дори и да не е, космическите цени не са ми приоритет. Да речем сносни гуми с гадни железарки колко да има нещо там да се търкаля до 200 лв мисля че е ок. Това е фиат за бога. Продава се салон от купе кожен за 300 лв вие толкова искате за 4 галоша И моля гумите да са размер за фиат браво, не други.

        Коментар


          #5
          колега ето какво имам аз цена 70лв за двете 0892984953

          Коментар


            #6
            Абе те хубаво ама на никой не му се чете. 4 еднакви гуми с 4 железни джанти се търсят.

            Коментар


              #7
              ето ти само че са 14ки, но пак ще ти свършат работа..(4 гуми + джанти 170лв) ти за 200 лева искаш джанти 15ки и гуми 15ки евала

              Коментар


                #8
                Мерси колега за линковете, ще ги видя

                Коментар


                  #9
                  купих си, мерси на колегата над мен за линка

                  Коментар

                  Working...
                  X