Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам някои неща за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам някои неща за браво

    купувам капак,ляв калник,фарове,предна броня с халогени радиатор,радиатор за кл. ,греда под и над радиаторите ,челно стъкло, лява врата,задния ляв панел,ляв стоп и задна броня.моля за сериозни предложения и цени предпочитам от едно лице заради сериозна отстъпка. или купе от браво жтд.за контакти тук или тел.0898952055.

    #2
    Re: купувам някои неща за браво

    marinavtom написа:
    купувам капак,ляв калник,фарове,предна броня с халогени радиатор,радиатор за кл. ,греда под и над радиаторите ,челно стъкло, лява врата,задния ляв панел,ляв стоп и задна броня.моля за сериозни предложения и цени предпочитам от едно лице заради сериозна отстъпка. или купе от браво жтд.за контакти тук или тел.0898952055.
    Имам следните нещаФарове - 55лв дватаПредна броня с халогени (небесно синя) - 50лвводен радиатор - 35лврадиатор за климатик - 30лвлевия стоп - 15лвзадна броня - 20лвпакетна цена - 180лв за всичко

    Коментар


      #3
      Re: купувам някои неща за браво

      marinavtom написа:
      купувам капак,ляв калник,фарове,предна броня с халогени радиатор,радиатор за кл. ,греда под и над радиаторите ,челно стъкло, лява врата,задния ляв панел,ляв стоп и задна броня.моля за сериозни предложения и цени предпочитам от едно лице заради сериозна отстъпка. или купе от браво жтд.за контакти тук или тел.0898952055.
      Имам и двата радиатора, ама са от 2.0 20в, гредата под радиаторите, челно стъкло, лява врата, заден ляв панел, ляв стоп, задна броня. 230лв всичко колега.
      Продавам на части: БМВ Е34 М50Б20, Фиат Браво 2.0 20v VIS 0886/061891, 0878/342252 Иван

      Коментар


        #4
        аз пак имам двата странични мигача ако ти трябват 10лв и двата. http://media.snimka.bg/9384/025023111.jpg?r=0От София сам 0888031951
        Avtochasti za Fiat Bravo 97g 1,6. Tanki ceni:
        GSM:0888031951

        Коментар


          #5
          колеги благодаря отказвам се да я реставрирам.ще прехвърля мотора на мойто браво.така че имам всички части :D .даже продавам мотора тд100 и някой др.неща.

          Коментар

          Working...
          X