Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предна проня за Брава 1,6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предна проня за Брава 1,6

    Купувам предна броня за Брава 1,6

    #2
    Още една ако може и аз искам
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Не искам да ви разочаровам, но това е част, която трудно можете да намерите в добро състояние.Хората които са я сменили явно са имали нужда от това и бронята едва ли е в добро състояние.Пробвахте ли да я поправят някъде? Оригинална струва над 400лв. А Каското - използвахте ли го?
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Сега ви е момента за тунинг По-евтино ще излезе, отколкото оригинална броня.
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          Минах през застрахователите, ама ще видим какво ще платят. За тунинг не ми се мисли изобщо иначе намерих нова неоригинална 75лв е. ще ми се нещо истинско обаче, макар и 2ра ръка.

          Коментар


            #6
            Аз търсих преди месец-два, имаше една оригинална в моргата на суходол, тъсеха и 200 лв и ме отказаха. после тук във форума един пич от Враца letajanta предложи някаква оригинална, ставаше да се ремонтира беше 100 лв но в крайна сметка оправиха моята и се отказах...Иначе тия по 75 лв ми се видяха адски дървени...
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Някой дали ги е пробвал тези от 75 лв? А имате ли идея къде да си намеря "тунинг" но да е цяла тази да я сваля?
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар

              Working...
              X