Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предна главина Брава ТД100

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предна главина Брава ТД100

    колеги от скоро ми вие лагера на прдната лява лавина, но нямам намерение да купвам само лагер, защото на сполучлив досега не съм попаднал.Изискването мие да не вие лагера и да бъде С АБС.Предната главина която купих преди 3 години беше от алфа 145 и стана.Но искам да си е оригинална от брава.Ами това е оферти на л.с или тук в темата.0887/017567 е тел. за връзка.

    #2
    up

    Коментар


      #3
      а де

      Коментар


        #4
        А бе Димо,вземи си един лагер от ,,Алеко,,че му е същия размера,като ти чета постовете ми се струва ще се справиш за един час.Аз съм сменил поне 4 на Темпра и Брава и са о кей.Лагерите са Белоруски с ония мазни парафинирани хартии.Само си отваряй очите щото има ремонтни размери.Последно цената беше около 12 лв-да се пукнат Бреда и SKF.Успех и пиши.
        Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

        Коментар


          #5
          пффффф аз ако знаех, че има заместител, хич тема няма да пускам бре.... утре да ми мине сватбата и др седмица я мятам, и щом е такава работата, може направо двата да сменя.

          Коментар


            #6
            ключ , главината отдавна е сменена, като реших за по сигурно да не рискувам а лагери от алеко.

            Коментар

            Working...
            X