Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам лети джанти 4х100 и спортно гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам лети джанти 4х100 и спортно гърне

    Oт 14" до 16" цола джантите,а гърнето да не е китайско(търся тип "муффлер").Цена на джантите до 150лв,а за гърнето чакам оферти.

    #2
    х

    Все още се търсят!

    Коментар


      #3
      Продавам джанти

      Колега имам едни 14 от който гледам да се отърва защото са 4х100 и нестават за моята ланча централния е като за рено като имам втулки за опел имат 2 перфектни зимни гуми на около 1000км и 2 които нестават за нищо джатата е спиид лайн и няма кривини едната е наварявана от мой приятел гумаджия и я е направил качествено цената е 150 лв. Ако имаш интерес за снимки трябва да е по скайпа че тук в форума имам някакъв лимит който съм превишил и няма как
      Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
      ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
      DREAMS: SEDICI !!!

      Коментар


        #4
        трудно ли е да се пише на БЪЛГАРСКИ.. обясни какво е тип "muffler" и после използвай гугъл преводач за да разбереш какво си написал...извинявам се за спама ама не издържам вече :D
        Haters Gonna Hate

        Коментар


          #5
          x

          Първо недей да ми сереш темата!Второ,напиши "muffler" в google и ще видиш какво ще ти излезе!Всеки греши,но от най-малкото да ми спамиш темата...можеше едно ЛС да драснеш!Вида му е "muffler"!

          Коментар

          Working...
          X