Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам рамена за чистачки.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам рамена за чистачки.

    Здравейте колеги,купувам рамена за чистачки на браво,брава или мареа,трябват ми 2 предни.По принцип съм с алфа ромео 146,но ми казаха че рамената са същите.От Пловдив съм така че ако е възможно някои от Пловдив или региона.Ако на някой му се намират да драсне на лично или тук.Благодаря.

    #2
    в алфа форума свършиха ли ?и от 145 не са ли еднакви
    alfa romeo 156 1.8 ts

    Коментар


      #3
      Ами бях пуснал и там обява но нещо нямаше мераклии.Еднакви са,да.Само че аз тарся от тези които са със щипки,а не от стария модел(незнам дали и на фиат го е имало или само на алфата са ги слагали такива)който е цял и не може да се сменят др освен перата

      Коментар


        #4
        момчето я е сменяло скоро и е намерило за 145 питай го еднакви ли саhttp://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=61964
        alfa romeo 156 1.8 ts

        Коментар


          #5
          Имам от Браво с моторчето всичко за 20лв.
          FIAT BRAVO 1.6
          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

          Коментар


            #6
            Само пояснение. Тия дето са цели са от "новия тип", който после (след 96-97) са отхвърлени и пак се връщат на сменяеми. Търси рамена от типо/темпра/155 до 93 или браво/брава. На мареа са малка и голяма и няма да ти свършат работа!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Здравей колега. Имам от Темпра 91-ва. Рамената са здрави и машинката работи. Ако те интересува пиши на ЛС.

              Коментар

              Working...
              X