Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам сума ти неща за Уно...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам сума ти неща за Уно...

    ми трябва ми радиатор,някакъв втора ръка (Уното е 1.3D 45)ляв фарляв мигачпредна броня с халогени(може и без)Уно-то е от старите....ако някой има някои от тия неща да свирка,че съм го закъсал,и гледам да мина тънко

    #2
    а също така,отдавна се чудя,дали фаровете и мигачите от новата маска на Уно,мога да ги стъкмя в мойта предница ако може,и стават без проблем,значи очаквам предложения и за тях...

    Коментар


      #3
      sehnsucht написа:
      а също така,отдавна се чудя,дали фаровете и мигачите от новата маска на Уно,мога да ги стъкмя в мойта предница ако може,и стават без проблем,значи очаквам предложения и за тях...
      Можеш, но трябва да смениш предният капак, калниците, решетката и бронята
      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
      FIAT Punto 99' 1.7 TD

      Коментар


        #4
        Виж в ПРОДАВА има УНО за 500лв.
        Stilo 1.9 JTD - 115 к.с.

        Коментар


          #5
          имам един радиатор от типо май става за уно

          Коментар


            #6
            айде колеги,давайте някакви оферти за фар,мигач и броня,че са ми яко на зор....

            Коментар


              #7
              Пич виж при Италианеца... бащата взе от там 2 мигача за 15 лв (жълти)
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                аз мисля, че имам един мигач, но трябва да погледна и ще ти кажа утре (само, че е оранжев)
                FIAT Uno 45 FIRE

                Коментар


                  #9
                  ivo_red написа:
                  аз мисля, че имам един мигач, но трябва да погледна и ще ти кажа утре (само, че е оранжев)
                  е оранжев де,такъв ми трябва при италянеца са мноо скъпи чарколята за Уно-то....1 фар му иска 25лв. мигач 15лв. а колега от форума ми дава за 10 и 5 ,ма нещо изчезна и не пише....

                  Коментар

                  Working...
                  X