Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам 1 бр. гума размер 195/55/15

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам 1 бр. гума размер 195/55/15

    оставих зимните гуми лятото да ги дотъркам и на есен да си купя 4 нови, уви на едната се получи балон от една дупка та търся една гума, няма значение марката !! Не искам нещо ново просто да закърпя положението до есента! Ще е хубаво да е за района на София понеже в неделя се прибирам от почивка и минавам от там .
    fiat marea weekend td 100

    #2
    Искаш ли направо 2 Пирели П6000, размер 195/60/15 ?
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      благодаря, но ми трябва на 55 ... имам даве 4 ри този размер летни , грайфер обаче с тоя размер ми жули в калниците като са трима отзад на 55 го няма
      fiat marea weekend td 100

      Коментар


        #4
        гуми

        Колега имам точно такава гума единичка летна, струва 20лв и е почти нова просто не ми трябва, а и е сравнително нова година, ако имаш интерес даи тел за връска или пиши или се обади на 0888 442780. Мога да ти я снимам, мога да ти я и докарам до софия.

        Коментар


          #5
          благодаря колега!!! Щракни и една снимка, на мен ми трябва да изкарам до зимата с нещо. Лошото е че сега не съм в софия Към Плевен пътуваш ли?А имам 4 гуми бриджстоун Туранза 195-60-15 в много добро състояние, като за жалост само една има малка "буза", ако има някой който иска размяна за 195-55-15 да се обажда!!
          fiat marea weekend td 100

          Коментар


            #6
            колега защо не каза че си от плевен, тъкмо от там се връщам, че ходих за стока!имам гума с такъв размер, тип рибена кост е грайфера,може да те изкара лятото,гумата си седи долу в склада където работя, за 2 бири :P , да съм ти я докарал!

            Коментар


              #7
              като съм карък......трябваше да го напиша по- рано, ама...
              fiat marea weekend td 100

              Коментар


                #8
                гуми

                Колега какво става търсиш ли още гума, ас не съм си гледал одавна пощата и съм те забравил, ако търсиш още даи тел и да ти я пращам, или да я снимам.

                Коментар


                  #9
                  Съжалявам, че пиша толкова късно!!!! Намерих гума...Благодаря колеги!
                  fiat marea weekend td 100

                  Коментар

                  Working...
                  X