Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам ляв шенкел за Fiat Punto HGT 2001 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам ляв шенкел за Fiat Punto HGT 2001 г.

    Здравейте, колеги,При една от редовните проверки на окачването установиха, че единият ми шенкел е пукнат точно около шарнира на носача.При това положение смяната е наложителна, а както предполагам са казвали на всеки колега, който е трябвало да сменя шенкел, купуването на нов е както безбожно скъпо, така и неимоверно бавно и сложно, поради което търся да си купя втора ръка.Шенкелът е за Fiat Punto HGT 2001 г., с датчик за ABS. Предполагам, че трябва да мина през Италианеца на първо време, но и преди колеги оттук са ми помагали за части и т.н. За контакти на ЛС или по Skype: dimitarndimitrovПоздрави,Митко
    Fiat Punto HGT '01

    #2
    Май ще се наложи да си търся шенкела из дупнишките автоморги...
    Fiat Punto HGT '01

    Коментар


      #3
      Италианеца няма такива шенкели, а из mobile-то, всички Punto-та за части са или дизел (пак с датчик за ABS, но не става при полуоската) или по-стария модел.400+ лв ми обявяват за нов от разни фирми, достигат до 700 с доставка Някаква препоръка, колеги?
      Fiat Punto HGT '01

      Коментар


        #4
        Bump.И в euro07 нямат ...
        Fiat Punto HGT '01

        Коментар


          #5
          Дай ми ВИН на лично. Имам от дедра с такъв двигател, но може и да не стане за теб. Дай да проверя и ако стават ще се разберем.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар

          Working...
          X