Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся оригинални 15-цолови джанти от Браво/а

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся оригинални 15-цолови джанти от Браво/а

    Колеги търся си джанти 4x98 всякакви.Имам джанти 16 цола на фиат + гуми на 1 сезон.Та може и бартер може и да купа даваите ми оферти .за връзка тук или на скайп: pepsan_pl6От този модел джанти са с предимство
    Прикачени файлове

    #2
    Здравей колега, намират ми се 4 бройки 15’ с гуми 195/55 от Bravo GT 6J ET 40 гумите на джантите са Michelin. Лично според мен едно лято ще ги търкаляш че може и две зависи как ги караш.Цената е 200 лева за всичко, вървят си комплект с болтове 16 броя. Гумите са в малко неугледно състояние за което се извинявам. Актуални снимки от 25 май по обяд.
    Прикачени файлове
    Кара водно кололо
    Fiat Bravo SX 1,4 12 V LPG 8,6/100

    Коментар


      #3
      up

      Коментар


        #4
        Нова цена

        Здравей колега. Имам нова цена в случай че те интересува 150 лева за всичко. Готов съм и на коментар тъй като едната джанта има малка кривина за изправяне.
        Кара водно кололо
        Fiat Bravo SX 1,4 12 V LPG 8,6/100

        Коментар


          #5
          колега имаш ми скайпа там ще се разберем

          Коментар


            #6
            търся си вече джанти от Фиат Bravo или Brava 15 цола оригиналните.моля за снимки в темата и пояснения цена размер и др. Моля модераторита да напишат в заглавието че си търся джанти 15 цола от FIAT BRAVO/BRAVA(оригиналните).Поздрави

            Коментар


              #7
              колеги търся си спешно Джанти 15 като тези от Fiat brava.може и с гуми може и само джанти аре де никой ли не си продава джантите от този модел.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                хайде никой ли няма джанти за продан

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    ще помоля модераторите да намишат в заглавието че си търся джанти 15 4x98. Чакам оферти никой ли няма джанти 15 4x98

                    Коментар


                      #11
                      никой ли няма джанти 15 4x98

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          колеги джанти си купих оригиналните от фиат брава 15цолови с гуми. моля темата е за ключ

                          Коментар

                          Working...
                          X