Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся да закупя Fiat Brava JTD 105

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся да закупя Fiat Brava JTD 105

    Здравейте на всички. Търся да закупя Fiat Brava JTD 105.Принципно следя обявите по българските сайтове за продажби на коли от началото на годината, но реших да пиша и тук, да видя дали няма да излезне нещо интересно.Не знам дали е правилно да пиша колко пари съм склонен да дам за автомобила, но тъй като ги имам налични, а и колата ми е необходима вече и ще взема първата която наистина ми хареса ще кажа, че съм склонен да дам до 4000 лв. С предимство са колите с: АБС, новия волан, плюшен салон, климатроник, и т.н. но не искам да издребнявам. Ако колата е в достатъчно добро състояние и ми хареса не е задължително да ги има всичките тези неща. Ако някой се колебае дали да си продава колата или не, бих го посъветвал да ми пише час по скоро, защото както споменах по горе ще взема първата която ми хареса. За връзка с мен тук или на лично съобщение.Благодаря на всички и успех.

    #2
    Искам само да уточня, че не се интересувам от Bravo без значение с кой мотор е. Търся единствено Brava JTD. Все още приемам оферти.Благодаря на всички.

    Коментар


      #3
      Намерих си автомобил, темата е за ключ. Благодаря на всички.

      Коментар

      Working...
      X