Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам алуминиеви джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам алуминиеви джанти

    купувам алуминиеви джанти 4х98 14 или 15 за фиат браво14-ките може да са без гуми 15-ките за предпочитане да бъдат с гуми приемам оферти на лична с прикрепени снимки или линкове на моделите и ценас предимство са обявите от софия.

    #2
    колега имам едни 14" Спеедлайн Италиански 4х100 пасват на 4х98 карам ги на делта 2. Не са криви не бият но са ми зимни и съм се зарибил да ги сменям с 15" гумите съм ги жземал чисто нови от дианата и са с 6мм грайфер цената е 300лв или 190лв само джантите
    Прикачени файлове
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    Коментар


      #3
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E6%E0%ED%F2%E8
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        алуминиеви джанти 14цола - 4на98

        Колега ето едни джанти 6х14, 4х98, ет-35 централен 58,1мм. Джантите са в отлично састояние струват 200лв и са бес гуми. Тел 0888 442780.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Re: купувам алуминиеви джанти

          ъп

          Коментар


            #6
            Re: купувам алуминиеви джанти

            Коментар


              #7
              Re: купувам алуминиеви джанти

              Коментар


                #8
                4 броя 15" с гумета на тях 195/55 Michelin

                Здравей колега, намират ми се 4 бройки 15’ с гуми 195/55 от Bravo GT не съм много сигурен за модела на гумите мисля че бяха Michelin, НО стават за едно лято че може и две зависи как ги караш.Цената е 200 лева за всичко, вървят си комплект с болтове 16 броя.
                Прикачени файлове
                Кара водно кололо
                Fiat Bravo SX 1,4 12 V LPG 8,6/100

                Коментар


                  #9
                  Здравей колега. Имам нова цена на обявата 150 лева за целия комплект.
                  Кара водно кололо
                  Fiat Bravo SX 1,4 12 V LPG 8,6/100

                  Коментар

                  Working...
                  X