Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам ел. машинка за шофьорско стъкло на брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам ел. машинка за шофьорско стъкло на брава

    Здравейте колеги,търся си електрическа машинка за лявото (шофьорското) стъкло за фиат брава. имам предвид целият механизъм - моторчето с ролките, жилата, релсата и пр. в сглобен вид. приемам оферти на ЛС. ако има някой от Русе - добре, ако не - по куриер. тъй като се оказа, че Еконт не работят тия дни (за което ги поздравявам), ще отговоря на офертите в понеделник. дано дотогава да се появи някой от Русе, че да си го взема на място.Весели празници на всички!
    браво 1,6/90 - 09 г.

    #2
    Re: купувам ел. машинка за шофьорско стъкло на брава

    slonikon написа:
    Здравейте колеги,търся си електрическа машинка за лявото (шофьорското) стъкло за фиат брава. приемам оферти на ЛС. ако има някой от Русе - добре, ако не - по куриер.Весели празници на всички!
    Имам машинка с целия механизъм ако те устройва 45 лв.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      и аз имам цена 35лв ако имаш интерес 0888066013 или 0878651662-Владо

      Коментар


        #4
        и аз имам колега цена 30лв 0892984953

        Коментар


          #5
          аз пак мойта е подарявам и даже ще отида до Русе да я монтирам на колегата
          Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
          п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
          Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

          Коментар


            #6
            колеги, търся си и теглича, дето се навива, че на моя нещо му се прецака резбата.предпочитам да ми пишат колеги, които имат и двете неща (теглича и машинката за прозореца), че да не плащам на Еконт два пъти.лек ден на всички!
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              #7
              купих си

              купих си от колегата tradefans05.благодаря на всички, които се отзоваха!
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар

              Working...
              X