Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютър за Фиат Пунто 2001 година 1.2 бензин 60 коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Компютър за Фиат Пунто 2001 година 1.2 бензин 60 коня

    трябва ми компютъра с ключа заедно по ръзможност колата е 2001 година 60 коня номара на компютъра е IAW 59F.M3 незнам дали и номера на рамата ще ви върши работа при търсенето 2396812 това са последните цифри от рамата цена снимка и от къде сте задължително телефон 0897614048
    sasho55

    #2
    sasho55

    Коментар


      #3
      колега явно си закъсал с изход за някоя бубина на ЕКУ-то (и аз бях така)прерових целия интернет питах много майстори и ми казаха че ЕКУ(втора ръка) трябва да подържа всички функций на старото и пак не е сигурно дали няма да дава дефекти нещо иначе ти трябва ЕКУ-то (намира се до дроселовата клапа) стоиката за бушоните с нещо дето било зад нея (нз кво е) и ключааз карах така близо 3 месеца докато не се принудих да отида в Александар Ауто цена на ново ЕКУ (с настроика) е 800 лв.(знам че е много но си заслужаваше) и ти го доставят за 15 дни в Ауто Италия маи беш 1482лв.(по спомени) препоръчвам ти да сложиш ново ЕКУ ПС:Сори за спама
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        няма,сменихме тука в пловдив тази работа която каза и пак проблем колата работи на 2 цилиндъра казват,компютъра незнам вече какво да правя откачам всеки ми казва различно и незнам накрая на части и това е
        sasho55

        Коментар


          #5
          sashko55 написа:
          няма,сменихме тука в пловдив тази работа която каза и пак проблем колата работи на 2 цилиндъра казват,компютъра незнам вече какво да правя откачам всеки ми казва различно и незнам накрая на части и това е
          колега отскочи до Александър Ауто или Ауто италия там ще ти кажат атози компютар за които говорят е това ,и е със номер IAW 59F.M3обади се ето тук
          Пловдив бул. Пещерско шосе 117 0885 850 595 , 032 / 64 25 07 plovdiv_alexander_auto@abv.bg
          ПС дано съм помогнал
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            благодаря на колегата todorshalevнаистина помогна благодарен мерси много
            sasho55

            Коментар


              #7
              оправи ли я там кадето те изпрати колегата

              Коментар

              Working...
              X