Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам ск. кутия за фиат брава 1.4 1.2в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам ск. кутия за фиат брава 1.4 1.2в

    Колеги купувам спешно ск. кутия за брава 1.4 12в давайте предложения на ЛС влизам редовно във форума от Ямбол съм тел: 0893584408

    #2
    Колега, има две модификации скорстни кутии, едната е с едно жило за превключване на предавките, а другата е с две. Тази с едното жило я имам на 200лв. 0899921301

    Коментар


      #3
      Имам перфектна скоросна за 50лв, но е без планети и сателити на диференциала.Ако твойте са здрави пиши.

      Коментар


        #4
        ppepino написа:
        Имам перфектна скоросна за 50лв, но е без планети и сателити на диференциала.Ако твойте са здрави пиши.
        Точно там е пръсната кутията зъбните колела деферинциала всичко е на парчета дори кожуха е разцепен на две

        Коментар


          #5
          diksan написа:
          ppepino написа:
          Имам перфектна скоросна за 50лв, но е без планети и сателити на диференциала.Ако твойте са здрави пиши.
          Точно там е пръсната кутията зъбните колела деферинциала всичко е на парчета дори кожуха е разцепен на две
          Сори, ако беше с друг проблем различен от този щеше да ти излезе доста тънко.Почти на 90% 1.4 чупи диференциал, по незнайна за мен причина .

          Коментар


            #6
            Намерена за триене

            Коментар

            Working...
            X