Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Барче с подлакътник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Барче с подлакътник

    Колеги извинявам се но тъй като съм що годе нов и незнам каде да пусна обяват я пиша тук.Става въпрос за :Купувам барче с подлакътник от Фиат Мареа по възможност да е сиво на цвят, понеже ми трябва за Браво.Ако има такива, които предлагат моля да пишат цена и снимка.Няма значение дали е от София или някаде от страната - все пак и куриерите са хора.Благодаря предварително.

    #2
    колега ето какво имам само без капака на подлакатника и без кожухчето на скоростниа лост цена 30лв 0892984953

    Коментар


      #3
      Мерси колега за предложението, но на мен ми се иска да си има всичко, за да мога да го сложа и директно да го ползвам.

      Коментар


        #4
        ако искаш колега мога да ти го оборудвам но цената ще е друга капака на подлакатника го няма защото беше със кожа и замина заедно със салона но имам един приател които имам дизелова мареа на части и мисла че му е останал само капака ако не го е продал ще го взема ако имаш интерес звъни че известно време няма да имам нет 0892984953

        Коментар


          #5
          А

          Колеги интересуваме барчето, но да има и профила отдолу за въздуховода отзад.Тъй като вчера ходех да гледам на едно място, но уви той го нямаше този профил

          Коментар


            #6
            колега с риск да стана нахален ето това което го търсиш 0892984953 поздрави

            Коментар


              #7
              а

              Колеги благодаря за офертите, но намерих барче с подлакътник.Сега обаче търся кожите за скорстния лост и ръчната, както и пластмасите под кожата на скоростите и отстрани на ръчната тази дето се пъхат стотинки и кадето са разположени копчетата за огледалата.Ако има колеги които ги продават моля за снимки. Барчето ми е тъмно сиво.Благодаря предварително !!!

              Коментар

              Working...
              X