Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за Фиат Брава 1997 г,преден капак.преден десен фар и ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за Фиат Брава 1997 г,преден капак.преден десен фар и ....

    за Фиат Брава,преден капак.преден десен фар и и гредата между двата калника малкатаПовъзможност снимка и да е от Пловдив приемам и от други градове оферти телефон снимки и задължително цени 0897614048
    sasho55

    #2
    Re: за Фиат Брава 1997 г,преден капак.преден десен фар и ...

    sashko55 написа:
    за Фиат Брава,преден капак.преден десен фар и и гредата между двата калника малкатаПовъзможност снимка и да е от Пловдив приемам и от други градове оферти телефон снимки и задължително цени 0897614048

    Коментар


      #3
      Re: за Фиат Брава 1997 г,преден капак.преден десен фар и ...

      sashko55 написа:
      за Фиат Брава,преден капак.преден десен фар и и гредата между двата калника малкатаПовъзможност снимка и да е от Пловдив приемам и от други градове оферти телефон снимки и задължително цени 0897614048
      Имам от браво капак и фар двете за 100 лв като капака е с решетка панти праскалки и брава от пазарджик сам не е далече можеш да доидеш и да си ги видиш може и да ти ги изпратя по един колега с бус тела ми е 0878552777
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        имам капак (бял от браво ) гредичката над радиатора и десен фар ! 130 лв трите ! ако те вълнува 0878637687 !

        Коментар


          #5
          благодаря колеги за бързите отговориВсичко е закупено темата може да се изтрие
          sasho55

          Коментар

          Working...
          X