Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

1.2 16v FIAT

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1.2 16v FIAT

    Търси се мотор с инсталация и еку, мисля че е около 80 коня, инжекция, трябва ми всичко без кутия ... моля оферти тук или на лично, София е с предимство, знам че ми е първи пост, и е в търговски раздел, но искам да помоля модераторите да не трият, няма да мога да съм полезен на форума, и няма да имам много теми и мнения в други раздели, правя си фиат 126 и искам по голям мотор, за това и се регистрирах във форума, може би след като стане ще пусна тема, но за сега имам нужда само да купувам от тук П.С. Току що прочетох че 1.4 и 1.2 са еднакви като мотори, с различен ход на буталото, еднакъв диаметър на цилиндрите ... става дума за 1.4 16в ... ако имате предложения и за такъв, моля не се колебайте да ми пишете ... интересува ме мотор точно с размера на 1.2 мотора, с възможно най много конски сили, може без документи ... и без това няма как да се узакони интервенцията ...

    #2
    Колега жалко че търсиш 1.4 защото имам в идеално състояние 1.6 16v двигател той е 103 коня беше да летиш с него по пътя

    Коментар


      #3
      Имам и 1.4 и 1.2

      Коментар


        #4
        tradefans05 написа:
        Колега жалко че търсиш 1.4 защото имам в идеално състояние 1.6 16v двигател той е 103 коня беше да летиш с него по пътя
        Колега ако ми го набуташ у фиата го зимам ... ама наали написах че имам фиат 126 ... 1.4 е най големия дето мога да набутам

        Коментар


          #5
          Двигател закупен, моля ключ!

          Коментар

          Working...
          X