Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

оригинално радио за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    оригинално радио за Браво

    Купувам оригинално радио за Браво с ревърз на касетата- по нов модел / модела е без чеънджър контрол/ като това на Асен, което видях днес на регулярната среща на Сточна гара-София.

    #2
    Имам един оригинален касетофон без чейнджър контрол, но не знам дали има ауто-реверс.Ето снимка: http://store2.data.bg/vessko/STA40001.jpgАко ти харесва, казвай цена и го имаш
    Bravo(TM) HGT

    Коментар


      #3
      Благодаря ти но точно този го имам. Търся следващия модел на този ,пак с голямо копче в ляво но ревърз или онзи дето управлява ченджър. Аз съм такъв но касетата се е скапала и карам само на радио.

      Коментар


        #4
        здрасти

        тия дни като търсих части по Симеон попаднах на фабрични касетофони за браво/брава. значи като вървиш по симеон от охрид посока опълченска отдясно първите пет-шест магазина. изложени са на витрината 2 или 3 касетофона бяха различни, така че може да има това което търсиш. успех

        Коментар


          #5
          добре, ще търся.

          Коментар


            #6
            Касетофона ми е с чейнджър контрол. Купих си приставка за CD и тия дни ще го слагам. 30 лв. му търся.

            Коментар


              #7
              filiar написа:
              Касетофона ми е с чейнджър контрол. Купих си приставка за CD и тия дни ще го слагам. 30 лв. му търся.
              колега дай си тел да се разберем
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                Или ако искаш пиши на лични да се разберем
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар

                Working...
                X