Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам кожен салон - Fiat Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам кожен салон - Fiat Coupe

    Колеги, търся кожен салон за въпросната кола, интересуват ме само седалките, понеже имам идея да си слагам в Punto MK2.Държа е бъдат в добро състояние, за цени и предложения тук в темата или на лично.Също така, приемам и съвети ако някой е слагал такива седалки на такова пунто.Приемам и бартери, продавам Fiat Brava 1.4 12V на части, волани за Punto MK2 и други....

    #2
    Все още търся.

    Коментар


      #3
      Толкова купета на части, а салончета нема....

      Коментар


        #4
        В момента съм в същата идилия ... взех седалките, но релсите не пасват, и ще видя, дали някой ще се навие да завари релсата директно за купето ... т’ва е варианта ... Ако ти хрумне някоя друга идея, сподели я - че мъката е голяма :D
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #5
          идеята е много проста правят се профили и се хващат на оригиналните места с болтове и за тях се хващат релсите на седалките на купето.

          Коментар


            #6
            За предните ясно, ми със задната седалка как седи въпроса?

            Коментар


              #7
              задните не виждам просто как могат да станат като нямат ништо общо с на пунтото ито като захваштане нито като форма

              Коментар


                #8
                Тогава като няма как да станат си губи смисъла от заигравката.....Само предните кожени, някак си не ме радва идеята...

                Коментар


                  #9
                  тука трябва да играе тапицера да прехвърли само кожата и да е прекрои на места кадето трябва

                  Коментар


                    #10
                    Добле де, на тия плюнтовци, не става ли от нещо салона 1 към 1 ?

                    Коментар


                      #11
                      toko.bg написа:
                      идеята е много проста правят се профили и се хващат на оригиналните места с болтове и за тях се хващат релсите на седалките на купето.
                      Е добре де ... като е толкова просто, ще ми го обясните ли така, че да го разбера ? Ако искате и на лично, да не спамиме, ама в момента съм в тая идилия ... аз задни не искам, ама седалките са при тапицера и не знам дали да му казвам да ги прави, щото не знам как да ги сложа после ...
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        #12
                        Колега продавам един кожен салон от Фиат Купе - http://karashtraneva.snimka.bg/adver...n-salon.601650 АКО те интересува ЛС или 0883 400 454 или 0894 045 251 Поздрави !

                        Коментар

                        Working...
                        X