Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам резервна гума с джанта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам резервна гума с джанта

    Здравейте колеги.Купувам резервна гума с джанта тип патерица 16 цола Приемат се предложения в темата или на личноПоздрави

    #2
    джанта

    Колега 15’ патерица няма ли да свърши работа

    Коментар


      #3
      Не колега,опират,колата ми е Рено-Лагуна2 с 16ки и ми казаха че само при Фиат мога да намеря 16 патерица

      Коментар


        #4
        gkostov написа:
        Не колега,опират,колата ми е Рено-Лагуна2 с 16ки и ми казаха че само при Фиат мога да намеря 16 патерица
        Колега, ти хубаво ще я намериш, ама тя е с междуболтово 4х98, не виждам как ще стане на реното.
        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

        Коментар


          #5
          reter написа:
          gkostov написа:
          Не колега,опират,колата ми е Рено-Лагуна2 с 16ки и ми казаха че само при Фиат мога да намеря 16 патерица
          Колега, ти хубаво ще я намериш, ама тя е с междуболтово 4х98, не виждам как ще стане на реното.
          колега то е 4*100 ама централния няма нощо обшо а не междуболтовото
          Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
          ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
          DREAMS: SEDICI !!!

          Коментар


            #6
            Колега gkostov виж тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=69714
            FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

            Коментар


              #7
              azsumpolud написа:
              reter написа:
              gkostov написа:
              Не колега,опират,колата ми е Рено-Лагуна2 с 16ки и ми казаха че само при Фиат мога да намеря 16 патерица
              Колега, ти хубаво ще я намериш, ама тя е с междуболтово 4х98, не виждам как ще стане на реното.
              колега то е 4*100 ама централния няма нощо обшо а не междуболтовото
              колега, кой е говорил за централен отвор?
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #8
                Централния ще го разширя,проблема е че ми трябва самата джанта да е 16

                Коментар

                Working...
                X