Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам дръжка за задна врата (зад шофьора) за Фиат Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам дръжка за задна врата (зад шофьора) за Фиат Брава

    Купувам дръжка за задна врата (зад шофьора) за Фиат Брава.Надявам се колеги , че ще се споразумеем за добра цена .Телефон 0882207223 по всяко време.По телефона ми е най-удобно да се разберем , затова ако нямате възможност само клипнете , аз ще се обадя колеги.

    #2
    Забравих да уточня колеги , че дръжката която търся е черна-небоядисана.благодаря предварително.Телефон 0882207223 по всяко време............

    Коментар


      #3
      това е дръжката
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        още не съм си купил дръжка. Дали има някоя на разумна цена или да си взема нова от AXM ;оригинална шофьорска дръжка взех преди 3 месеца с отстъпката за 29 лв. със всички видове прилежащи планки,които й трябват (ако искате им званнете да се уверите). И офертите от типа "25 лв. устойват ли те? " , просто явно нямат смисъл (колкото и да са запазени са си втора употреба).Ако има някои читава дръжка до към 15-тина лева(с доставката ) да я взема.......................благодаря предварително

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            имам от марея 25лв

            Коментар


              #7
              Ако има някои читава дръжка до към 15-тина лева(с доставката ) да я взема.......................

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Здравей колега имам дръшка цена 20лв.тел.0878873132

                      Коментар

                      Working...
                      X