Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КУПУВАМ : ЧАСТИ ЗА FIAT МАРЕА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КУПУВАМ : ЧАСТИ ЗА FIAT МАРЕА

    Трябват ми врата (шофьорска) с пантите, калник преден ляв, амортисьор с прожина, макферсона, горени и долени тъмпони, носач (преден ляв), карета външно и вътрешно (пак ляв), преден прозорец. Който каквото има да ми пише на ЛС. Благодаря !
    Прикачени файлове

    #2
    имам врата оборудвана 80 лв акоте интересува 0884315962

    Коментар


      #3
      Какъв е мотора на колата ?
      Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

      Коментар


        #4
        Re: КУПУВАМ : ЧАСТИ ЗА FIAT МАРЕА

        petio_du6kov написа:
        Трябват ми врата (шофьорска) с пантите, калник преден ляв, амортисьор с прожина, макферсона, горени и долени тъмпони, носач (преден ляв), карета външно и вътрешно (пак ляв), преден прозорец. Който каквото има да ми пише на ЛС. Благодаря !
        Здравей колека имам преден прозорец - 40 лв , цялата лява полуоска с каре вътрешно и вуншно за 50 лв ти я давам имам и горен тампон на амортисиора - подарък. Ако се интересуваш - 0883447292 Радо

        Коментар


          #5
          Re: КУПУВАМ : ЧАСТИ ЗА FIAT МАРЕА

          petio_du6kov написа:
          Трябват ми врата (шофьорска) с пантите, калник преден ляв, амортисьор с прожина, макферсона, горени и долени тъмпони, носач (преден ляв), карета външно и вътрешно (пак ляв), преден прозорец. Който каквото има да ми пише на ЛС. Благодаря !
          Ако искаш ще ти дам на ЛС GSM на човек (от София), който продава Мареа Уикенд 1,6 бяла, напълно оборудване, на части.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #6
            Имам същият цвят врата напълно оборудвана с всичко и калник колега.Ще ти ги дам за 70-80 лв и двете.0878/366299-Йордан.Каретата и предният джам(идеален е) също ги имам.За тях ще се споразумеем по телефона,ако имаш интерес.....примерно за 50 лв и двете.
            Fiat 1.4 12V
            Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
            Да си втори значи да си първи сред загубилите.
            Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

            Коментар

            Working...
            X