Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам/разменям пружини за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам/разменям пружини за браво

    Трябват ми по ниски пружини за браво от мойте явно са от марея комби тези който са ми на бравото и задницата ми е мн вирната и ме дразни та някой ако има по ниски или да му трябват по високи да си дава офертата. Ще дам точни размер на мойте до другата седмица най-късно.
    Прикачени файлове

    #2
    за части те

    имам оригиинални за 30лв двете тел 0883310271
    bag

    Коментар


      #3
      Значи най-ниската оферта която получих е 10лв на бройка хора с по висока от тази цена няма смисъл да ми пишат премерих мойте колко са дълги 31см и малко ... значи ми трябват под 30см пружини!

      Коментар


        #4
        rumbaka написа:
        Значи най-ниската оферта която получих е 10лв на бройка хора с по висока от тази цена няма смисъл да ми пишат премерих мойте колко са дълги 31см и малко ... значи ми трябват под 30см пружини!
        това височината на задната пружина ли е?
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          #5
          колега утре ако ми остане време ще проверя колко е дълга ,но ако колегите знаят какъв е размера на оригиналните от брава жтд99 година да кажат ако ти свършат работа са подарък(само еконта от софия да си поемеш)

          Коментар


            #6
            Да височината на задната пружина е мерена от вътрешната страна от край до край.

            Коментар


              #7
              На всички ли са такъв размер ?

              Коментар

              Working...
              X