Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам за Bravo!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам за Bravo!!!

    Здравейте колеги,купувам 2-бр.външни черни дръжки за Фиат Браво(предни с дупки за ключалките),но държа да са от пластмасовите,не с гуменото покритие което се лющи като мойте сега,ако някой продава може да ме намери на скайп(jaryyy5),или на ЛС тук в форума,за сената ще се разберем,от Варна съм ,но не е проблем да се използват и куриерски услуги,Поздрави! :D

    #2
    И мен ме вълнуват цени на дръжки пастмасови

    Коментар


      #3
      Пластмасовите мисля че имат само Мареите, но там имаше нещо специфично доколкото помня. Дали имаше един ръб дето пречеше да се сложи, ще ви излъжа, но имаше нещо си спомням. Миналата година сменях моите и мислех пластмасови, но все пак сложих отново гумени. Нека някой, който е запознат да сподели. Може и да греша
      Fiat Brava 1.4 12V

      Коментар


        #4
        Мххххм,стана ми интересно относно мнението на колегата в предният пост,найстина ще съм ви много благодарен,ако някой с опит сподели дали с еднакви дръжките и дали ще станат на моето Браво,дръжки от Марея,понеже мойте имам чувството че някой ги е чоплил и са ми доста грозни,нямам си на идея как са се докарали до такова диредже,аз така я купих преди 4 години ,и не бяха толкова зле но тази зима явно от студа,и снега станаха много зле.

        Коментар


          #5
          Няма никъв проблем дръжки от мареа да се сложат на браво/а!
          Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
          KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
          Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

          Коментар


            #6
            Racer GT написа:
            Няма никъв проблем дръжки от мареа да се сложат на браво/а!
            Мерси колега,щом няма да имам проблеми все още си търся за предните врати 2бр.черни дръжки без патронници :D

            Коментар


              #7
              Мойто Браво е с фабрични пластмасови дръжки неби трябвало да има проблем с подмяната.
              FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
              Единствено в България "селянин" е обидна дума.

              Коментар

              Working...
              X