Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платка за Samsung E700

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Платка за Samsung E700

    мноо ми е на сърце тоз телефон и неми се изхвърля ако някои има такъв на части да се обажда
    Прикачени файлове
    Cupra Fr

    #2
    Има тука един,с изгорял външен дисплеи за 45лв,ако имаш приятели във Варна мога да ги свържа да ти го донесът или изпратят- или де да знам как Тя май е доста сложана и не си струва усилията,чак от тука май.

    Коментар


      #3
      Имам налична - ако те интересува кажи.Чисто нова е - купих си просто 2бр. когато ми се скъса лентовия кабел.Мисля, че я взех за 16лв - ако ти трябва ще ти я дам на тази цена .Но моето е само платка - без дисплеи(има всички елементи само се запояват екраните). Иначе знам къде продават платка с дисплеите (нова с гаранция) за 100лв.

      Коментар


        #4
        Значи самсунг е с 2 платки на мен ми трябва долната не тази с външния дисплей поне така ми каза момчето дет ги прави ако имате такава свиркайте Утре пак ще питам за коя точно става въпрос
        Cupra Fr

        Коментар


          #5
          Провери тук :http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=824126
          Punto 1.2, ELX MPI

          Коментар


            #6
            тенк’с колега ама май е продаден вече
            Cupra Fr

            Коментар


              #7
              платката под клавиатурата ако се намира на някой да свирка
              Cupra Fr

              Коментар


                #8
                какъв ти е проблема с твойта платка пиши едно лично,ако имаш проблем с телефона мога да помогна
                chupa telefoni (ako nemoga da gi oprava)

                Коментар


                  #9
                  още издирвам платката под клавиатурата или развален със скъсан лентов кабел
                  Cupra Fr

                  Коментар

                  Working...
                  X