Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам изпускателни клапани зa BMW 318is-E36

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам изпускателни клапани зa BMW 318is-E36

    Купувам 8 изпускателни клапани за БМВ 318ис. Мотора е c код:M42. В понеделник купих един двигател(с компа, дебитомера, цялата ел.инсталация и изпускателния колектор)от една автоморга. Обаче в процеса на демонтажа разбрах, че нещо му се е случило на двигателя. Отворих главата и видях, че всичките изпускателни клапана са изкривени. Даже единя клапан беше счупен и е ударил свеща на първи цилиндър, и така е повредил резбата й.Обаче повредената резба има начин да се оправи и за това не ме претеснява.Собственика на автоморгата като видя изкривените клапани ми намали цената от 250 на 200 евро.
    Прикачени файлове
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    Re: Купувам изпускателни клапани зa BMW 318is-E36

    VooDoo написа:
    Купувам 8 изпускателни клапани за БМВ 318ис. Мотора е c код:M42. В понеделник купих един двигател(с компа, дебитомера, цялата ел.инсталация и изпускателния колектор)от една автоморга. Обаче в процеса на демонтажа разбрах, че нещо му се е случило на двигателя. Отворих главата и видях, че всичките изпускателни клапана са изкривени. Даже единя клапан беше счупен и е ударил свеща на първи цилиндър, и така е повредил резбата й.Обаче повредената резба има начин да се оправи и за това не ме претеснява.Собственика на автоморгата като видя изкривените клапани ми намали цената от 250 на 200 евро.
    Защо бързаш ? За 550 лева щях да ти дам същия мотор със инсталация компютър, колектори дебитомери и т.н. ,но за разлика от този можеш да го пробваш даже да покараш и колата.(ударена е)
    Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
    0885-812-238 Васил

    Коментар


      #3
      Re: Купувам изпускателни клапани зa BMW 318is-E36

      VooDoo написа:
      ...Отворих главата и видях, че всичките изпускателни клапана са изкривени. Даже единя клапан беше счупен и е ударил свеща на първи цилиндър, и така е повредил резбата й.
      Направо си вземай парите обратно, какво се занимаваш изобщо с проблемна глава? Прав е колегата, като се върнеш ще подмениш каквото трябва, ама то от там като няма чаркове на тънкаж... Това ми се вижда много за глава, а за повредена кошмарно много. Ебагиу шведите дебелогъзи!
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #4
        Re: Купувам изпускателни клапани зa BMW 318is-E36

        VooDoo написа:
        Купувам 8 изпускателни клапани за БМВ 318ис. Мотора е c код:M42. В понеделник купих един двигател(с компа, дебитомера, цялата ел.инсталация и изпускателния колектор)от една автоморга. Обаче в процеса на демонтажа разбрах, че нещо му се е случило на двигателя. Отворих главата и видях, че всичките изпускателни клапана са изкривени. Даже единя клапан беше счупен и е ударил свеща на първи цилиндър, и така е повредил резбата й.Обаче повредената резба има начин да се оправи и за това не ме претеснява.Собственика на автоморгата като видя изкривените клапани ми намали цената от 250 на 200 евро.
        колега аз имам клапани от ис ако те инрересува нешту на тел; 0885912408

        Коментар

        Working...
        X