Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам болтове за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам болтове за джанти

    Колеги купувам болтове с изместен център тъй като колата ми е 4х98 а джантите 4х100.Чакам предложения на ЛС или 0883388209От София съм

    #2
    Колега, не е по темата, ама пусни една снимка, ако имаш да ги погледна, че ме заинтересова.
    Продавам на части: БМВ Е34 М50Б20, Фиат Браво 2.0 20v VIS 0886/061891, 0878/342252 Иван

    Коментар


      #3
      нямам колега

      Коментар


        #4
        Виж тук колега http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ght=Иначе ето какво представляват (снимка от нета)
        Прикачени файлове
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          Краси едвали ще му помогне , в България се правят на 2 места в някво село до Пловдив и в Долна Оряховица аз като си вземах моито бяха 3.5 броя ноо е малко трудно намирането на Фабриката
          dEv # LiFe sTyLe

          2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

          Коментар


            #6
            Болтове

            Колеги тези болтове се продават и в МАРГЕЛ и във ФУЛДА и в АУТО ГРУП и на много други магазини специализирани за гуми и джанти, в софия...

            Коментар


              #7
              много магазини ги има , аз казвам каде се правят и колко струват там
              dEv # LiFe sTyLe

              2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

              Коментар


                #8
                Някои ако намери такива болтове,моля да пише едно ЛС.Ще почерпя!Поздрави!
                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                Коментар


                  #9
                  а нямали да ви излезе по евтино и по беззопасно да си смените джантите колеги
                  alfa romeo 156 1.8 ts

                  Коментар


                    #10
                    А що просто не се обадиш на ето тази фирма: http://www.etebg.com/autospares/index.htmlТе ги произвеждат, ще ти кажат цена, ще ти приемат поръчката, ще ти ги пратят по куриер с наложен платеж и готово :D Даже могат да ти произведат секретни болтове с изместен център :D

                    Коментар


                      #11
                      sisko7 написа:
                      а нямали да ви излезе по евтино и по беззопасно да си смените джантите колеги
                      А кое е опасното на въпросните болтове, ако централния отвор на джантите ляга точно на главината и са стегнати с тези болтове? :D

                      Коментар


                        #12
                        biser_as написа:
                        sisko7 написа:
                        а нямали да ви излезе по евтино и по беззопасно да си смените джантите колеги
                        А кое е опасното на въпросните болтове, ако централния отвор на джантите ляга точно на главината и са стегнати с тези болтове? :D
                        едните са 4х98 другите са 4х100 говорим за задвижващ механизъм на автомобила,ако ти изпадне джантата при 80 км/ч беззопасно ли ти се струва а и знаеш ли някоя кола да излиза така заводски а и нее по евтино 16 болта по 4 лв =64, лв 4 джанти= 80 лв,беззопасно шофиране -безценно
                        alfa romeo 156 1.8 ts

                        Коментар


                          #13
                          На мен също ми се струват малко съмнителни Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #14
                            sisko7 написа:
                            едните са 4х98 другите са 4х100 говорим за задвижващ механизъм на автомобила,ако ти изпадне джантата при 80 км/ч беззопасно ли ти се струва а и знаеш ли някоя кола да излиза така заводски а и нее по евтино 16 болта по 4 лв =64, лв 4 джанти= 80 лв,беззопасно шофиране -безценно
                            Аз знам каква е разликата между 4х98мм. и 4х100мм., мма кво е логичното обяснение да ти падне джантата (на която точно е легнал централния отвор върху главината) с тия болтове? Кола заводски излизаща с такива болтове не знам, но лично съм получавал джанти от OZ Racing поръчани за италянка с такива болтове в комплекта (джантите бяха на 4х100мм.) :D А за по-евтиното всеки сам си преценява, но съм сигурен, че колегата не пита за метални джанти за 80лв :D На размер 4х100мм. има мноооого по-голям избор на алуминиеви джанти просто :D

                            Коментар

                            Working...
                            X