Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tърся термостат за Браво/Брава 1.9 jtd

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tърся термостат за Браво/Брава 1.9 jtd

    Здравейте колеги! Търся си термостат за 1.9 JTD двигател. РАБОТЕЩ!!! Аз съм от Русе.
    Тя ми вика: "Имам си приятел!"... хаха! То и аз си имам телевизор в къщи, ама ходя на кино!

    #2
    Колега, не се излагай за 130лв. да слагаш втора употреба.В събота, когато беше най-студено, сменях на мойто пунто, работата не е никак малко и не си струва, много знаеш на какъв ще попаднеш и дали ще работи както си трябва.

    Коментар


      #3
      Прав си донякъде. Особено за термостат е рисковано да се слага втора ръка, но цената на нов такъв при нашите коли е престъпна. Днес обиколих 10-15 магазина за авточасти в моя град, и в един от тях намерих за 57 лв. нов. По-добър вариант от това не видях. И все пак не ми побира главата как може подобна глупост да струва такива луди пари. Баща ми и брат ми карат други марки коли, няма да споменавам какви, но и при двамата тази част е в диапазона 12-15 лв. Явно при фиат термостатите ги правят от благороден метал.
      Тя ми вика: "Имам си приятел!"... хаха! То и аз си имам телевизор в къщи, ама ходя на кино!

      Коментар


        #4
        колега взимай нов 57 не са чак толкова много пари

        Коментар


          #5
          http://axm-auto.com/shop.php?s=7
          Fiat 1.4 12V
          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

          Коментар


            #6
            Колега не си ли мислил вариянта за термостат от Рено за 9 лв. Аз съм с такъв от 6 месеца и работи перфектно, а разликата в цената е доста голяма за неща, които вършат една и съща работа.
            НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

            Коментар


              #7
              Баси, твоя е още по евтин.... Сега гледам че имат доста малка разлика.... с мояСамо за сравнение термостат за Mercedes W202 C200 CDI - нов в БС е 60лв.......

              Коментар


                #8
                grosmaster написа:
                Баси, твоя е още по евтин.... Сега гледам че имат доста малка разлика.... с мояСамо за сравнение термостат за Mercedes W202 C200 CDI - нов в БС е 60лв.......
                60 лева за термостат на Мерцедес е нормална цена. Качествен оригинален Термостат варира около 50-60 леева зависи от къде го купуваш. Примерно за Полото на баща ми купихме за 12 лева някакъв си немски. За сиерата която пак толкова ,но в Мото Пфое оригинален термостат на моторкрафт си е 45-50 лева но знаеш ,че го слагаш и забравяш няколко години.
                Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
                0885-812-238 Васил

                Коментар

                Working...
                X