Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам железни джанти за Браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам железни джанти за Браво 1.6 16V

    Купувам 4 железни джанти за Браво 1.6 16V :4 х 98 ; 6 J x 14, ET 43, правител.: 0889591477 или контакт на лично съобщение.п.с. обявата е валидна за софия.

    #2
    Имам 2 но съм от ВТ цената им е 30лв

    Коментар


      #3
      Благодарч за предложението, но търся приоритено 4 бройки и оферти от София или продавачи, които имат път към София. Куриера ще оскъпи прекалено много цената на оферта извън София.

      Коментар


        #4
        продължават да се търсят железарки за Браво 6J x 14 ET 43

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            6J x 14 ET 43

            Коментар


              #7
              още се търсят.

              Коментар


                #8
                6J x 14 ET 43

                Коментар


                  #9
                  stonesour написа:
                  6J x 14 ET 43
                  ........

                  Коментар


                    #10
                    Продължавам да търся:4 железни джанти за Браво 1.6 16V : 4 х 98 ; 6 J x 14, ET 43, прави

                    Коментар


                      #11
                      джанти

                      4бр от Браво-70 лв 0885712878 Пловдив
                      Мареа 1.6 16v 98г

                      Коментар


                        #12
                        колеги, тъй като получавам всевъзможни предложения, за които по принцип благодаря, но които водят до загубено време и за двете страни в обмен на ненужни съобщения, напомням ви, че търся железарки джанти от фиат браво ’96 и то с конкретни параметри, а именно: 4 х 98 ; 6 J x 14, ET 43, правиработа не е опряла до купуването на каквато и да е джанта, която може да се навре под калниците на колата. всичко друго, различно от оригинална (сток) джанта монтирана на модела 1.6 с посочените параметри, не върши работа и не представлява интерес. ще бъда благодарен, ако проверите предварително с какво разполагате, преди да ми предложите своите джанти.приоритетно се търсят джанти в софия / наблизо около софия / такива които могат да бъдат доставени за оглед до софия. куриера би обезмислил работата.благодаря предварително.

                        Коментар


                          #13
                          Re: Купувам железни джанти за Браво 1.6 16V

                          [quote="stonesour"]Купувам 4 железни джанти за Браво 1.6 16V :4 х 98 ; 6 J x 14, ET 43, правител.: 0889591477 или контакт на лично съобщение.п.с. обявата е валидна за софия.[/quoteаз имам 2 но са криви иначе са 15 лв двете пазарджик

                          Коментар


                            #14
                            търся 4 железни джанти за Браво 1.6 16V : 4 х 98 ; 6 J x 14, ET 43, прави

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X