Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам преден капак за браво и десен калник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам преден капак за браво и десен калник

    спешно купувам преден капак и десен калник в тъмно син цвят за браво! + КОЛЯНОВ ВАЛ за 1.9JTD105
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Купувам преден капак за браво и десен калник

    Psixar40 написа:
    спешно купувам преден капак и десен калник в тъмно син цвят за браво! + КОЛЯНОВ ВАЛ за 1.9JTD105
    Броня трябва ли ти ? Имам калник бял със забележка - 20лева и броня пак бяла здрава оригинална без халогени - 50 лева 0885-812-238
    Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
    0885-812-238 Васил

    Коментар


      #3
      имам броня с място за халогени.преден капак и десен калник цвета е тъмно син металик но имат и забележки също имам и гредата кадето държи фаровете. Ако искаш за всичко 130 лева.За контакти телефон 0883469744- Борислав.

      Коментар


        #4
        Re: Купувам преден капак за браво и десен калник

        Psixar40 написа:
        спешно купувам преден капак и десен калник в тъмно син цвят за браво! + КОЛЯНОВ ВАЛ за 1.9JTD105
        kolega imam kalnik daje e sushtiq cvqt 30 lv

        Коментар


          #5
          Имам ги и аз - пелфектни, но м бял цвят - цената 50лв
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #6
            Re: Купувам преден капак за браво и десен калник

            Psixar40 написа:
            спешно купувам преден капак и десен калник в тъмно син цвят за браво! + КОЛЯНОВ ВАЛ за 1.9JTD105
            капака и калника за 100 ама са по тамно сини

            Коментар


              #7
              калник

              имам калник за 40лв но е зелен.с мигача,отлично састояние.0878 90 71 50

              Коментар


                #8
                Re: Купувам преден капак за браво и десен калник

                venom4o написа:
                Psixar40 написа:
                спешно купувам преден капак и десен калник в тъмно син цвят за браво! + КОЛЯНОВ ВАЛ за 1.9JTD105
                Броня трябва ли ти ? Имам калник бял със забележка - 20лева и броня пак бяла здрава оригинална без халогени - 50 лева 0885-812-238
                имам броня цена 40 лв с халогени капак син металик цена 60 лв 0888 91 71 29

                Коментар


                  #9
                  Имам калника и капака,същият цвят са като твойте.За цената ще се спазарим лесно.Ще ти ги дам евтино,понеже не са ми останали много части и гледам да я разпродам.Дори ти можеш да предложиш цена.Телефона ми е 0878/366299-Йордан.
                  Fiat 1.4 12V
                  Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                  Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                  Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                  Коментар


                    #10
                    колега имам цял мотор жтд , но може и само коляновия вал цената на л.с. или на 0878546827

                    Коментар

                    Working...
                    X