Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kyпувам: Lancia Dedra Integrale / Lancia Dedra SW 4x4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kyпувам: Lancia Dedra Integrale / Lancia Dedra SW 4x4

    Здравейте колеги,търся Lancia Dedra Integrale за донор. Интересува ме всичко от 4x4 задвижването .. скорости, кардан, диференциали, преден и заден мост и всичко което пропускам и е необходимо за присаждане на FIAT Tipo Aко някой има информация за дедра 4x4 която се продава на части например нека пише тук, или да се свърже с мен на лични съобщения.
    Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
    Fiat Marea 1.6 16v

    #2
    Re: Kyпувам: Lancia Dedra Integrale / Lancia Dedra SW 4x4

    porosenoq написа:
    Здравейте колеги,търся Lancia Dedra Integrale за донор. Интересува ме всичко от 4x4 задвижването .. скорости, кардан, диференциали, преден и заден мост и всичко което пропускам и е необходимо за присаждане на FIAT Tipo Aко някой има информация за дедра 4x4 която се продава на части например нека пише тук, или да се свърже с мен на лични съобщения.
    по този въпрос се обарни към колегата "ICI" той ще ти отговори на всичките ти въпроси!

    Коментар


      #3
      Щом ще ги присаждаш на Типо няма ли да е по-добре да търсиш от Темпра 4x4? Те са еднакви коли и цялата работа по присаждане и друго ще ти е по-лесно. Но това е мое лично мнение, не искам да ти се натрапвам или друго.
      94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
      03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
      02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

      Коментар


        #4
        Valenses написа:
        Щом ще ги присаждаш на Типо няма ли да е по-добре да търсиш от Темпра 4x4? Те са еднакви коли и цялата работа по присаждане и друго ще ти е по-лесно. Но това е мое лично мнение, не искам да ти се натрапвам или друго.
        Колега защо си мислиш че Дедрата е по-различна като ходова част и мотор от Типо-Темпра Алфа Ромео 145, 146, 155 , Фиат Типо, Темпра, Купе, Брава, Браво, Марея, Ланча Делта 2, Дедра - всичко туй е на така наречената платформа "Типо" П.П.Между другото колегата вече се сдоби с търсения екземпляр.
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          A да, да спомена тук, че вече разглабям една темпра 4x4. За да не отварям нова тема, ще кажа тук, че все пак ако изпаднат някакви скорости от Integrale или Q4 (което дълбоко ме съмнява поне за Q4) може да се свържете с мен. Също ми вършат работа и скорости от Coupe turbo 16v ама ако са от Купе турбо трябва да са много на оферта, че няма да се ползват целите скорости. Та ако някой дочуе нещо може да пише тук или на ЛС
          Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
          Fiat Marea 1.6 16v

          Коментар

          Working...
          X