Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся фарове с лупа 2 бр.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся фарове с лупа 2 бр.

    Хайде колеги , кой ще даде най-добра цена за 2 фара с лупа трябва да се пратят за Плевен.Да пишат хора който разполагат само с оригинални 2-ра рака , наблягам пак на ОРИГИНАЛНИ ! не ДЕПО или квото беше. Благодаря предварително.С уважение.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    фарове с лупи

    Имам оригинални фарове Валео с лупи и ел. моторчета. Цената за комплекта е 200 лв.Поздрави! 0887277336

    Коментар


      #3
      Re: фарове с лупи

      busho_101 написа:
      Имам оригинални фарове Валео с лупи и ел. моторчета. Цената за комплекта е 200 лв.Поздрави! 0887277336
      Колега , не се сърди но търся по ефтини
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        колега на мога да ти ги дам на 150лв комплекта-оригинални. Ако имаш интерес 0899921301

        Коментар


          #5
          luchcezarenchevПуснато на:Пон Дек 06, 2010 3:03 pm Пуснато на: Пон Дек 06, 2010 3:03 pm Отговорете с цитат на съобщението имам 110 лв плевенБлагодаря на отзовалите се.С уважение.
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            ,,Темата може да се затваря , фаровете ще бъдат взети от Лъчезар Енчев.Ъп за продавача защото е сериозен колега.И отново благодаря на всички отзовали се.’’С Уважение.
            Fiat Bravo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Връщам си думите назад колегата продал цялата кола и ме остави без фарове , още ТЪРСЯ ФАРОВЕ С ЛУПА ОРИГИНАЛНИ ВАЛЕО 2-ра рака ! С Уважение.
              Fiat Bravo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                110 лв като видях мн евтини ,вси4ки искате части на фиат да има супер евтино , то затова ФИАТ нямат никаква цена на пазара .фаровете нормалко са по 80 -100 лв с лупите бр

                Коментар


                  #9
                  Е вижда се колко са скъпи , ти в коя автоморга работиш
                  Fiat Bravo 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    lenti4 написа:
                    110 лв като видях мн евтини ,вси4ки искате части на фиат да има супер евтино , то затова ФИАТ нямат никаква цена на пазара .фаровете нормалко са по 80 -100 лв с лупите бр
                    При "Италианеца" са 60-70лв/бр
                    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                    Коментар


                      #11
                      И аз търся за 120 -130 лева максимум , затова така и отреагирах на колегата
                      Fiat Bravo 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Fiat Bravo 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          ф

                          atletikos написа:
                          И аз търся за 120 -130 лева максимум , затова така и отреагирах на колегата
                          150.00лв.Ако имаш интерес тел.0899175131

                          Коментар


                            #14
                            колега под 150 лв което е наи добрата цена за 2 фара с лупа на ВАЛЕО няма каде да намериш така че грабва ги от колегата Ozone

                            Коментар


                              #15
                              Ъп.
                              Fiat Bravo 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X