Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам двигателче за ел. стъкло на Пунто МК2 +малък спейкър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам двигателче за ел. стъкло на Пунто МК2 +малък спейкър

    Здравейте колеги,Търся си двигателче за предното ми стъкло на Пунто МК2. На моето пишеше DIS 46536312 I 7,70 A.Не ми работи предното ел. стъкло и съм почти сигурен че е от него.Друго което си търся е на предните врати до огледалото има малко спейкърче,което също не ми работи. Ако някои предлага моля да даде предложения и оферти.Благодаря предварително.
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    #2
    Ако ви се намира примерно работещи задните механизми на коланите също си търся два.
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    Коментар


      #3
      Не е лошо да преведеш какво означава "спейкър" на твоя език.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        Съжалявам за допусната грешка. Ами това би трябвало да е малка тонколонка(мога да му направя снимка) която седи точно от другата страна на огледалото за странично виждане. Нямам си идея дали изобщо може да се намери някъде просто като си свалях врата да си видя ел. двигателчето на стъклото установих че и това е заминало. Съжалявам че не съм се изразил достатъчно ясно колеги.
        Fiat Punto JTD HLX 1999

        Коментар


          #5
          Трябва да е пищялка по мое мнение.Dome Tweeter е по-технически самия говорител, ако не се лъжа.Едни триъгълни капачета с пищялката вътре.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            Ааа етова чудо ми трябва :D .Благодаря много колега определено се изказа много по коректно от мене
            Fiat Punto JTD HLX 1999

            Коментар


              #7
              Ако правилно съм разбрал, това на снимката ти трябва, най-лесно ми се струва да отидеш до най-близката морга и да провериш за Punto MK2 и да видиш дали пищялките му стоят.Не знам дали и няма да влязат и тези пищялки, които се продават в абсолютно всеки магазин за електронни елементи, говорители и т.н.2-3 лева струва комплекта, чифта.Най-проста пищялка е, нищо особено няма, само размера да ти пасва, да се вмъкнат под капаците.Нищо не ти коства да опиташ, 2-3 лева са това.В магазина им кажи "пищялки", те знаят.Твоите оригиналните са:Dome Tweeter custom Ø34 140W PuntoProduct class: TweeterDescription :Dome Tweeter Pro-Tech - Cupola in Poly. - Bobina Ø 19 mmMax 140 - Rms 70 with x-over 8 KHz-12 dB/OctMax 80 - Rms 40 with x-over 5 KHz-12 dB/OctMax 70 - Rms 35 with x-over 3,5 KHz-12 dB/OctS.P.L. 1W/1m 91 dB - Impedance 4 Ohm - Magnet Neodymium - Frequency response 2.00÷20.000Hz - Dimensiones Ø 34 mm - P 8 mm Fiat Punto 3/5-doors 9/’99>
              Прикачени файлове
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #8
                Здравей благодаря ти много за качените снимки но не изглежда точно така както си го качил затова го снимах самата тонколонка която свалих от колата.Иначе това триъгълното е почти същото. Надявам се по снимките сега да стане ясно кое точно имам впредвид.Иначе гледах но за сега не съм намерил точно такова нещо
                Прикачени файлове
                Fiat Punto JTD HLX 1999

                Коментар


                  #9
                  Тези които съм ти посочил на снимките очевидно не са сток говорителчетата, такива които се монтират в заводите на Fiat, а такива, които се продават като резервна част, но не оригинална. И почти със сигурност ще са малко по качествени.Иначе размера им е същия предполагам.От този италиански производител продават доста неща за доста автомобили, но на теб не ти е изгодно, цената ще е европейска.Опитай все пак с тези от 2-3 лева да го вмъкнеш. Както ти написах това са едни прости пищялки, ще вършат работа каквито и да сложиш.Нека се изкажат и по-грамотните от мен колеги що се отнася до озвучаването.
                  .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                  www.cyxap.com

                  Коментар


                    #10
                    Двигател за ел.стъклото,механизъм за задните коланите(там където се закопчават) и малката тонколонка още се търсят ,а към тях може да се добави и търсене на 14 цолови метални джанти за Фиат(читави ако може).
                    Fiat Punto JTD HLX 1999

                    Коментар


                      #11
                      Двигател за ел.стъклото,механизъм за задните коланите(там където се закопчават) и малката тонколонка още се търсят
                      Fiat Punto JTD HLX 1999

                      Коментар


                        #12
                        Стоманени джанти за Fiat мога да ти изпратя по Еконт за твоя сметка.С 4 гуми подарък, защото не ми се смъкват. Едно лято ще изкараш с тях.ЕТО я обявата ми.Някой да напише двигателчето за Punto MK1 и Punto MK2 еднакво ли е.Трудно се оправям с EPER.Ако са еднакви, имам от MK1.Механиката на жена ми стана на ювка и се наложи да си купя нова [от морга]. Купих я с моторчето обаче.Така че имам едно моторче, работещо.Ако стават, ще се договорим за цена.Нямам представа как се монтира към твоята механика, само знам че ми казаха да си го запазя, тъй като било здраво, механиката ми се била счупила.
                        Прикачени файлове
                        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                        www.cyxap.com

                        Коментар


                          #13
                          Джанти днеска купих. Другото все още се търси и наистина ако някои по компетентен разбира да каже дали моторчето ще стане мерси предварително ТЪрси се (моторче,тонколонка,механизми колани)
                          Fiat Punto JTD HLX 1999

                          Коментар


                            #14
                            Up
                            Fiat Punto JTD HLX 1999

                            Коментар


                              #15
                              Up
                              Fiat Punto JTD HLX 1999

                              Коментар

                              Working...
                              X