Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам за алфа 156

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам за алфа 156

    купувам за алфа 156 следните нещакапачки за лети джанти с емблематакопчето за вдигане и сваляне на стъклото на предна дясна вратадесен халогенкората на бушоните под воланазадна броня с код на боята 428взаден капак с код на боята 428всветлоотразителите на задната броняпластмасовите врътки на парното между предните седалкиот софия съм за контактскайп strashimir_kostadinovимейл strashko_7@abv.bgтелефон 0899 897 485
    alfa romeo 156 1.8 ts

    #2
    alfa romeo 156 1.8 ts

    Коментар


      #3
      алфа

      здр.имам врътките за парнотокапак за бушонитехалогени,но единия е с пукнато стъкло-маи е точно десния/не съм сигурен де/,но си светят
      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

      Коментар


        #4
        alfa romeo 156 1.8 ts

        Коментар


          #5
          alfa romeo 156 1.8 ts

          Коментар


            #6
            халогените са намерени
            alfa romeo 156 1.8 ts

            Коментар


              #7
              Колега влез в един друг форум.Там си има раздел продава авточасти или цели коли на части.Има поне 10-на 156-ци разфасовани за части
              предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
              Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

              Коментар


                #8
                :D
                alfa romeo 156 1.8 ts

                Коментар


                  #9
                  копчето за вдигане и сваляне на стъклото на предна дясна вратадесен халогенкората на бушоните под волана са намерени,търся останалите неща
                  alfa romeo 156 1.8 ts

                  Коментар


                    #10
                    купувам задна броня и заден капак за 156 1.8 1998година евентуално и предна броня код на боята 428 б /на латиница в/ до 70-80 лв на детайлтрябват ми още :капачки с емблемите за лети джанти телефонна шайба-4 броярешетката между халогените на предната бронязадните светлоотразителина лс или на 0899 897 485-страшимир
                    alfa romeo 156 1.8 ts

                    Коментар


                      #11
                      alfa romeo 156 1.8 ts

                      Коментар


                        #12
                        alfa romeo 156 1.8 ts

                        Коментар


                          #13
                          alfa romeo 156 1.8 ts

                          Коментар


                            #14
                            купувам задна броня и заден капак за 156 1.8 1998година евентуално и предна броня код на боята 428 б /на латиница в/ до 70-80 лв на детайлтрябват ми още :капачки с емблемите за лети джанти телефонна шайба-4 броярешетката между халогените на предната бронязадните светлоотразителина лс или на 0899 897 485-страшимир
                            alfa romeo 156 1.8 ts

                            Коментар


                              #15
                              alfa romeo 156 1.8 ts

                              Коментар

                              Working...
                              X