Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся някакви джанти 4х98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся някакви джанти 4х98

    Здравейте, колеги. Търся 4 железни джанти 4х98, 13ки или 14ки, без значение колко са зле - стари, криви или ръждясали. Просто за да има на какво да стъпи една Ланча. Предпочитам офертите да са от София. Благодаря!П.П.Джантите няма да се карат изобщо, а ще ги ползвам вместо трупчета. Затова не ми трябват гуми, които да съсипя за нищо. Бих ги оставил с гуми само ако гумите не стават и за каруца.

    #2
    джанти

    Колега имам 4ри перфектни 13 цола железни струват 40лв за 4-те. Ако имаш интерес се обади на 0888 442780.

    Коментар


      #3
      Re: Търся някакви джанти 4х98

      lekotup написа:
      Здравейте, колеги. Търся 4 железни джанти 4х98, 13ки или 14ки, без значение колко са зле - стари, криви или ръждясали. Просто за да има на какво да стъпи една Ланча. Предпочитам офертите да са от София. Благодаря!
      имам две патерици..Ако те устройват едната е чисто нова никога не е слагана на кола другата е стара
      Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
      0885-812-238 Васил

      Коментар


        #4
        ре

        колега устройват ли те имам 4 джанти но са на 4x100 "14"с зимни гуми цена 100лв

        Коментар


          #5
          Колеги, много благодаря за бързата реакция. Вече имам уговорка за 40лв комплект 13". Временно спирам търсенето.

          Коментар


            #6
            Здравейте.Продавам комплект, включващ 4 броя джанти 14’’, 5.5 J, 4x98 mm от автомобил "Алфа Ромео".За повече информация натиснете следвайте линка по-долу:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=65649Поздрави,The_Shadow_Man
            Alfa Romeo 155 2.0 TS
            Alfa Romeo 75 2.5 V6 - ex
            Lancia Thema 2.0 Turbo ...играта продължава...

            Коментар

            Working...
            X