Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко ли ще струва стартер за Браво 1.2 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко ли ще струва стартер за Браво 1.2 16V

    Не съм сигурен все още дали е в него проблема,но ми се иска да знам колко горе-долу би ми струвал стартер втора употреба ако се наложи да го сменя!"Браво",1.2 Бензин 99год.!Благодаря за предложенията!
    THE DRUMMER!!!

    #2
    Re: Колко ли ще струва стартер за Браво 1.2 16V

    dimodd написа:
    Не съм сигурен все още дали е в него проблема,но ми се иска да знам колко горе-долу би ми струвал стартер втора употреба ако се наложи да го сменя!"Браво",1.2 Бензин 99год.!Благодаря за предложенията!
    Колега като цени стартерите варират от 50 до 80лв(2-ра употреба),всичко друго е измама над тази цена.Щото нов в магазина не е повече от 140-150лв.Казвам ти го от личен опит щото и на мене ми се случи същото и сам наясно с цените.Ако ти е заминал стартера не я мъчи много на скорост да не замине ангренажния че тогава е сложен филма

    Коментар


      #3
      Re: Колко ли ще струва стартер за Браво 1.2 16V

      dimodd написа:
      Не съм сигурен все още дали е в него проблема,но ми се иска да знам колко горе-долу би ми струвал стартер втора употреба ако се наложи да го сменя!"Браво",1.2 Бензин 99год.!Благодаря за предложенията!
      имам стартер 60лв 0896584645

      Коментар


        #4
        аз имам от 1.6 97г. Ако мислиш че ще стане ти го давам за 30лв

        Коментар


          #5
          Стартерите са около 30-40лв. Толкова са при Италианеца.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Re: Колко ли ще струва стартер за Браво 1.2 16V

            Punto_Manqk написа:
            dimodd написа:
            Не съм сигурен все още дали е в него проблема,но ми се иска да знам колко горе-долу би ми струвал стартер втора употреба ако се наложи да го сменя!"Браво",1.2 Бензин 99год.!Благодаря за предложенията!
            Колега като цени стартерите варират от 50 до 80лв(2-ра употреба),всичко друго е измама над тази цена.Щото нов в магазина не е повече от 140-150лв.Казвам ти го от личен опит щото и на мене ми се случи същото и сам наясно с цените.Ако ти е заминал стартера не я мъчи много на скорост да не замине ангренажния че тогава е сложен филма
            Колега стартер нов за 1.2 е 228 лв не знам от каде ги тези 140-150лв.. не продавам такъв стартер за да надувам цената а казвам факти.......
            marea 1.9jtd

            Коментар


              #7
              Благодаря ви за мненията!Сега ще поровя да видя дали става някой от тези,които ми предлагате.
              THE DRUMMER!!!

              Коментар


                #8
                dimodd написа:
                Благодаря ви за мненията!Сега ще поровя да видя дали става някой от тези,които ми предлагате.
                Повече от 40 лв за стартер не давай..
                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                Коментар


                  #9
                  Имав.0888-41-29-74,02/927-55-23

                  Коментар


                    #10
                    Namerih,kolegi!Blagodarya na vsichki!
                    THE DRUMMER!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X