Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Капачката за казанчето на спирачките ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Капачката за казанчето на спирачките ...

    Купих си спирачна помпа , прибирам се , гледам - капачката ми е разядена .. Отивам пак на София (~55-60 км и в двете посоки , че обикалях)И ми казват "90 лева" Това не е човешко .. как 90 лева за една капачка ..Може да са ми казали за капачката с казанчето .. знам ли .. ама 90 лева ...Спешно ми е ... Бързите реакции в момента са много от значение .. ако някой продава читава капачка , нека пише в темата , на ЛС или на скайп - alfa-t-sparkМерси предварително!
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    #2
    Държа да кажа , че отивам до една морга наблизо , ако намеря нещо ще пиша да се знае ,че темата не е актуална.Мерси на всички , просто в бързината и мерака колата да е в движение .. се случва така :D
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    Коментар


      #3
      Pepi Designs написа:
      Държа да кажа , че отивам до една морга наблизо , ако намеря нещо ще пиша да се знае ,че темата не е актуална.Мерси на всички , просто в бързината и мерака колата да е в движение .. се случва така :D
      Ако няма звъннкай ,щети пратя една с датчика подарък ,от Пунто е но трябва дае същата.0897 987 011

      Коментар

      Working...
      X