Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бутон за халогените и основата за джойстика за ел. огледала

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бутон за халогените и основата за джойстика за ел. огледала

    Fiat Brava 2000 г.Търся външно ненаранен, здрав за монтаж и работещ бутон за включване на халогенните светлини или този за подгряване на задното стъкло. Този за външната температура не върши работа.Търся и пластмасовата планка, на която е монтиран джойстика за регулиране на огледалата. Този със жлебовете за монети под дръжката на ръчната спирачка. Трябва ми здрава и добре исглеждаща планка. Без да е надрана и да е със здрави палци и щипка от вътрешната страна, да може да се монтира. Джойстика и другия бутон не ме интересуват дали работят, трябва ми само планката. Разбира се, ако се продава само с джойстика и копчето за ляво и дясно, ще я взема и така, но дали работят не ме интересува.Показвам и две снимки.Ако някой има такива за продаване моля да ми пише на ЛС.
    Прикачени файлове
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    #2
    имаш ЛС
    Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
    п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
    Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

    Коментар


      #3
      Получих го, благодаря ти.Оказва се обаче, че не може да се демонтира допълнителен бутон на линията с бутони.Не са еднакви, а и съществуващите са на обща платка, а не всеки за себе си.Благодаря ти все пак.Другата част, пластмасовата основа за копчето за огледалата се намери.Обявата е за заключване.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар

      Working...
      X