Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютър за Fiat Stilo 1.9 JTD 115 HP

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Компютър за Fiat Stilo 1.9 JTD 115 HP

    Здравейте колеги,случи се проблем с компютъра на Stilo-то ми . Минах през една локва и колата загасна след 20тина метра. След големи страхове от воден удар , при детайлен преглед в сервиза се оказа , че проблема е от бордовия компютър . Отворихме го и се оказа , че целия е подгизнал . Майстора отбеляза ( то и аз видях ) , че това е заводското запечатване на компютъра . Първото място , което той ми препоръча е да проверя във този форум. Ще бъда много благодарен на хората , които помогнат с информация откъде мога да намеря такъв компютър . Точните характеристики на колата са Stilo 2003, 1.9 JTD, 115 HP, номера на компютъра е 0 281 010 337 begin_of_the_skype_highlighting              0 281 010 337      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0 281 010 337      end_of_the_skype_highlightingПредварително благодаря на всички , които могат да помогнат

    #2
    Здравей. От варна съм. до нас има морга със стило 1.9 жтд 115-2004г. Испрати снимка на това което ти трябва. Мога да проверя на място. Ето ти тел. 0898679414-роска-ако искаш ми званни. До скоро.
    STILO JTD 1.9- 115 BLACK

    Коментар


      #3
      чудесно , ще се чуем

      Коментар


        #4
        Търсиш ЕКУ с номер 0 281 010 337, но !!!! трябва да знаеш версията на текущия софтуер, защото ако вземеш същото ЕКУ с друга версия на софтуера, колата няма да запали !!!
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          извинявай за глупавия въпрос , но някъде пише ли я версията на въпросния софтуер ?питам понеже моя компютър няма да живвнеУточнете детайлите на ЛС, темата не е място за ЧАТ. Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23

            Коментар


              #7
              колеги благодаря на всички , проблема е решен . Даже намерих 3 блъснати дизела 1.9 и една бензинка . Ако някой има зор , мога да помогна с телефони

              Коментар

              Working...
              X