Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам лети джанти за Брави 1,4 12v.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам лети джанти за Брави 1,4 12v.

    Колеги,преди няколко дни си закупих едно Браво,та понеже е с обикновенни метални джанти(стоят му грозно),а съм се напатил с тасове,реших да си взема,лети джанти.От София съм,живея в жк.Свобода,приемам предложения на лс. или тук в темата.В момента е с 14-ки,предполагам са оптималния размер за тази кола,така,че,такива очаквам да ми бъдат предложени.

    #2
    Re: Купувам лети джанти за Брави 1,4 12v.

    d_a_m_i_a_n_o_v_ написа:
    Колеги,преди няколко дни си закупих едно Браво,та понеже е с обикновенни метални джанти(стоят му грозно),а съм се напатил с тасове,реших да си взема,лети джанти.От София съм,живея в жк.Свобода,приемам предложения на лс. или тук в темата.В момента е с 14-ки,предполагам са оптималния размер за тази кола,така,че,такива очаквам да ми бъдат предложени.
    Ако все още имаш интерес за алуминиеви ляти джанти имам от Ланча 5,5j 14" Н2 4*98 на тел 0899864822 4бр за 120 лв

    Коментар


      #3
      колега, бровото има и фабрични 15" така че не е проблем да влязат в калника, имам доста комплекти джанти за италианските автомобили ето линг ако си харесаш нещо звънни, под обявата на маслата съм пуснал какво предлагам, всичко което е 4х98 стават за твойта кола. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=63834

      Коментар

      Working...
      X