Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам предно стъкло за Punto GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам предно стъкло за Punto GT

    Купувам предно стъкло за пунто гт че онзи ден го измих и го спрях пред нас нямаше ме 1 час връщам се и гледам предното стъкло през средата счупено но няма следи от удар личи си че просто си му е дошло Ако някой има нека пише веднага го взимам
    PUNTO GT LOVER
    http://muscle-damage.com/

    #2
    цента на ново в кобра е 120лв с всичко (поставяне и т.н.)... и си е ново стъкло без надрано едно старо стъкло колкото и да е добро си има надрано ... пък и сенник ще си има според мен не си заслужава да търсиш старо и да ти дойде пак на тия пари с поставянето...аз миналата седмица сменях, че един сръндак ми излезе и реши, че ще ме прескача ама ... шанс не успя
    ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
    [[ ]== //// ==[ ]] It
    |\-----------------/| Again
    |_|'-------------'|_| Tomorrow
    Подпис по правилата!

    Коментар


      #3
      tukbata написа:
      цента на ново в кобра е 120лв с всичко (поставяне и т.н.)... и си е ново стъкло без надрано едно старо стъкло колкото и да е добро си има надрано ... пък и сенник ще си има според мен не си заслужава да търсиш старо и да ти дойде пак на тия пари с поставянето...аз миналата седмица сменях, че един сръндак ми излезе и реши, че ще ме прескача ама ... шанс не успя
      Еми колега викат че там са някакви ментаци едно слоини ли аз не разбирам и един приятел се оплака че е сложил на Опел къдет и тръгва от кобра отива си до тях товари някакъв багаж да тръгва за село си слиза долу пред входа и пак се било спукало от нищото ? Та ако някой има оригиналното си да пише ако не ще слагам от кобра
      PUNTO GT LOVER
      http://muscle-damage.com/

      Коментар


        #4
        И аз сменях преди няколко месеца.Но аз предпочетох да дам малко повече пари(170лв.)и да взема испанско стъкло.Тези турски и китайски нещо не ми допадат.

        Коментар


          #5
          Имам цяло ГТ на части, ама незнам как ще ти го пратя това стъкло

          Коментар

          Working...
          X