Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Удариха ме на Цариградско - търся броня за Панда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Удариха ме на Цариградско - търся броня за Панда

    Здравейте колеги!Е днес на Цариградско шосе ме удариха отзад и слава богу само броня и разни дреболии. Движех се с около 65км/ч. когато видях, че напред има ударени коли и започнах да намалявам и съответно пуснах аварийките. След мен караше момиче със ситроен. Мидях, че няма да спре и минах между колите и мантинелата - имаше просто място. Не знам дали беше правилно, направих го инстинктивно. Така изпреварих 2 коли и осигурих на ситроена поне още 10м. спирачен път. Момичето тръгна и то по мен, за да може явно да спре. И успяхме без да засегнем никой. И в тоя момент един с Поло се намля в Ситроена, той в мен и ни помести около 7-10м. напред. Да ви кажа честно, много съм доволен от Пандата, при този удар направо ме спаси, защото ме отнесоха като локомотив. Предницата на ситроенчето е много зле, по мое мнение колата не става за оправяне - добре че на момичето нищо и няма. Пандата има два солидни рога отзад, които са поели удара. Дойде кат...................... Моят застраховател Армеец също. Направиха оглед, позакрепих бронята, някой парчета са в багажника и съм в движение. Само като си помисля, че ако бях останал на платното, щях да съм на "попара".Та колеги, ако някой знае от къде задна броня, моля да помага. Ако има 2-ра ръка още по-добре. Колата ще си оправям сам.Грешен раздел -> Преместена. Допълнено заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    #2
    Здравейте.Малко позакърпих бронята и ще карам така докато застрахователя плати. Ето как изглежда сега.
    Прикачени файлове
    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

    Коментар


      #3
      имаме 40% отстъпка тук - http://www.bodycar.bg/звънни да видиш
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Благодаря! Звъннах но нямат.За момента Алексъндър Ауто - 320лв с 2 седмици доставка.Понеже мойта е изших и закърпих доста добре, почвам да си мисля да си е китна и боядисам.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          не е по темата...защо се занимаваш?нали имаш каско?
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Ми те ще ми платят след 14 работни дни. На мен колата ми трябва. В сервиз няма да я вкарам. Нямам им доверие. Снощи си изправях буферната греда, между двата рога - тя беше поела ударът. Много е яка и докато я изправим бая я надрахме. Понеже е под бронята едва ли щяха да я боядисат, а аз си поиграх. Не че се вманиачавам, но не искам догодина да има вече загнили работи.
            Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

            Коментар


              #7
              В Ауто Италия не съм звънял и няма и да звънна.В T&N кар 700лв. Вообще всички които са изброени в темата с магазини са проверени. Остава някой да каже за 2-ра ръка, ако се намери, иначе доправям тази, с парите от застрахователя.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                колега карпия кит и после боя цялата далавера ще ти е 100-150лв и си пребири застраховката ,съвет от мен един фр го удариха бронята я оцениха и му платиха 180лв а той си я направи за 80лв и не си личи грам

                Коментар


                  #9
                  на колко години е колата?ако е до 3, имаш право на ремонт по фактура до цена на официален сервизт.е. звънни в АИ, питай за цена на броняпосле сложи 300-400 за бояспоред мен трябва да ти дадат около 1000 лева...освен това твоята е по-рядък моделвтора ръка мисля че е мисията невъзможна
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Да втора ръка се оказа мисията невъзможна.Колата е на 4 години вече. Застрахователя ми предложи доверен сервиз или експертна оценка. Миналата ли година беше, същата тази броня съвсем леко я дернах и ми платиха 195лв. за боя. Сега не знам какво ще платят - писаха всичко подмяна. Само гредата за ремонт, но аз нея вече я изправих, че може да потрябва пак недай си боже. Добре, че не бях с детето, както мислех да го взимам с мен.Благодаря на всички за отговорите.
                    Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                    Коментар


                      #11
                      crazysex6008 написа:
                      колега карпия кит и после боя цялата далавера ще ти е 100-150лв и си пребири застраховката ,съвет от мен един фр го удариха бронята я оцениха и му платиха 180лв а той си я направи за 80лв и не си личи грам
                      По този път съм тръгнал. Благодаря.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар

                      Working...
                      X