Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам пластмаси в купето на Брава.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам пластмаси в купето на Брава.

    Търся това за Брава (купето е тъмно синьо) :- Пластмасите в багажника - Пластмасите на задните колонки с местата за говорителите- пластмасите на задната врата(багажника)Тези не са задължителни, но ако са на добра цена...:- Пластмасовите прагове на четирите врати- Корите на четирите врати (без бутоните за ел. стъклата)- Пластмасите на предните колонки Търся само много запазени (надраскани и счупени вече си имам)
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    #2
    Re: Купувам пластмаси в купето на Брава.

    stanleyhacker написа:
    Търся това за Брава (купето е тъмно синьо) :- Пластмасите в багажника - Пластмасите на задните колонки с местата за говорителите- пластмасите на задната врата(багажника)Тези не са задължителни, но ако са на добра цена...:- Пластмасовите прагове на четирите врати- Корите на четирите врати (без бутоните за ел. стъклата)- Пластмасите на предните колонки Търся само много запазени (надраскани и счупени вече си имам)
    имам от браво ако ти вършат някаква работа кажи някаква цена и да ти ги пращам(тези които могат да ти свършат работа)
    Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
    п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
    Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

    Коментар


      #3
      Имам всичко което ти трябва.

      Коментар

      Working...
      X