Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам някой неща за Пунто ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам някой неща за Пунто ГТ

    значи трябва ми... Фазов датчик (намира се в ляво до бубината), лапата която даржи висящия лагер на дясната полуоска и сащевременно генератора е захванат за нея, Бубина, капак на ангренажния ремък, датчик за налягане на маслото и скоростна кутия или само кожухател: 0887918597 / 0878938597 Димитър Skype: tasev123 (JacK`DanielS)или тук в темата или на ЛС

    #2
    Имаш ЛС
    Punto 1.4 GT 94г.

    Коментар


      #3
      Re: Купувам някой неща за Пунто ГТ

      JacK`DanielS написа:
      значи трябва ми... Фазов датчик (намира се в ляво до бубината), лапата която даржи висящия лагер на дясната полуоска и сащевременно генератора е захванат за нея, Бубина, капак на ангренажния ремък, датчик за налягане на маслото и скоростна кутия или само кожухател: 0887918597 / 0878938597 Димитър Skype: tasev123 (JacK`DanielS)или тук в темата или на ЛС
      фазов датчик си намерих остават другите неща!!! приемам оферти всякакви!

      Коментар


        #4
        Да знаеш че ги имам всичките работи ако не намериш може да измислим няква цена за всичко

        Коментар


          #5
          vanko ABF написа:
          Да знаеш че ги имам всичките работи ако не намериш може да измислим няква цена за всичко
          ще се чуем по нататък отново...

          Коментар


            #6
            още си търся: ск. Кутия , лапата която съм посочил в обявата, бубина, капак за ангренажения ремък...

            Коментар


              #7
              JacK`DanielS написа:
              още си търся: ск. Кутия , лапата която съм посочил в обявата, бубина, капак за ангренажения ремък...
              все още търся

              Коментар


                #8
                е никой ли няма???

                Коментар


                  #9
                  имам за GT твоито спортинк ли е?20 30 лв

                  Коментар


                    #10
                    Re: Купувам някой неща за Пунто ГТ

                    JacK`DanielS написа:
                    значи трябва ми... Фазов датчик (намира се в ляво до бубината), лапата която даржи висящия лагер на дясната полуоска и сащевременно генератора е захванат за нея, Бубина, капак на ангренажния ремък, датчик за налягане на маслото и скоростна кутия или само кожухател: 0887918597 / 0878938597 Димитър Skype: tasev123 (JacK`DanielS)или тук в темата или на ЛС
                    Продавам цяло пунто ГТ на части, значи за лапата която държи полуоската с плюс бобината плюс капака на ангренажния ремък плюс датчика за налягане на маслото и кабели за свещите (на 500км са) офертата за комплекта е 80лв. а Цяла скоростна кутия е 150 лв.

                    Коментар

                    Working...
                    X