Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся запазена Брава TD100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся запазена Брава TD100

    Търся запазена Брава TD100. Тези от обявите в mobile, cars, car24, 555 или са продадени или не отговарят на действителното им състояние, а някои са доста надути в цените, та затова пускам тази обява.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Имам един приятел с такава Брава. По-точно преди две години и половина колата беше моя и му я продадох И тогава и сега колата се гледа много добре. Син металик (нито светло, нито тъмно не знам как да опиша цвета) с климатик, АБС, четириканален касетофон, плюш, въздушни възглавници, ел. стъкла, ел фарове и ел. огледала, 98г. Сигурно пропускам екстри и други подробности, но това на прима виста както се казва.Молбата ми е да ми напишеш на лично цена, която ти смяташ за разумна, за да знам дали да говоря с него. Той не я е обявил колата никъде, просто от началото на лятото е на кантар да си взима ли друга или да си я кара тази и още не е решил. Ако му споделя, че колега от форума търси може да се реши, но ми трябва ориентировъчна цена.Поздрави!Слави
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      UP
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Up
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар

        Working...
        X